اخبار خودرو

«آریز5 توربو» سدان موفق این روزهای بازار ایران

بازار خودرو کشور در روزهای گذشته تحت اخبار و مسائل مرتبط با روابط غیر عادی تجاری و افزایش قیمت ارز و همچنین افزایش تعرفه ها که از گذشته وجود داشته، دچار نوسانات گوناگونی شده است. بسیاری از خودروها از بازار ایران احتمالا خداحافظی خواهند کرد و یا خرید آن ها به دلیل افزایش قیمت ها کاملا غیر منطقی خواهد بود، لذا توجه بازار به صورت خودکار به سوی خودروهای تازه وارد چینی می رود.

«آریز5 توربو» سدان موفق این روزهای بازار ایران (+عکس)

از سوی دیگر بازار خودرو کشور به طور سنتی و همواره توجه بسیاری به خودروهای سدان داشته و اتفاقات اخیر گریبانگیر بازار خودروهای سدان نیز بوده است به طوری که بسیاری از سدان های متوسط و حتی کوچک بازار کشور دارای قیمت های نجومی و غیر منظقی شده است تاجائیکه برخی سدان های کوچک بازار، قیمتی بالاتر از 200 میلیون تومان پیدا کرده که عملا آنها را از انتخابی معقول خارج کرده است.

در این شرایط، گزینه های چینی بازار خودرو کشور با قیمت معقول تر و شرایط فروش مناسب گزینه های جذاب خرید این روزها هستند که در میان این گزینه ها می توان به سدان “آریزو 5” با موتور توربو اشاره کرد. این خودرو به لحاظ طراحی از بسیاری از رقبای وارداتی خود چیزی کم نداشته و در مجموع یک سدان زیبا و مدرن، و مشابه نمونه های گران تر خود است.

آریزو 5 با چهره مشابه سدان های کره ای در سال 95 وارد بازار کشور شد که این ورود استقبال خوب بازار را به دنبال داشت و در اواسط سال 96 برای تطبیق بیشتر این محصول با خواست و نیاز مشتریان ایرانی مدل مجهز به سیستم توربو شارژ که از موتور مشترک با شاسی بلند لوکس چری( تیگو7 ) بهره می برد راهی بازار شد تا دل علاقمندان به یک سدان اسپورت را نیز بدست آورد.

با توجه به تست های مختلف انجام شده روی آریزو5 ، هندلینگ بالا ، آپشن های ایمنی و رفاهی مناسب و موتور پر قدرت در کنار گارانتی قابل توجه این محصول که به نوعی از محصولات مشابه وارداتی کامل تر است( 5 سال یا 150.000 کیلومتر و 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان ) را می توان از عوامل استقبال از این محصول نامید.

منبع: عصر ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *