اینستاگرام دناروید را دنبال کنید

پاور ویندوز دنا همراه با امکانات متنوع بیشتر با دستگاه آپگریدر

 

پاور ویندوز دنا

پاور ویندوز دنا همراه با امکانات بیشتر در دستگاه آپگریدر

خودرو دنا به عنوان بهترین خودرو ملی به وسیله مهندسان ایرانی و بدون حمایت‌های خارجی و با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات ایران خودرو طراحی و تولید شد. امروزه دنا به محبوب ترین و لوکس ترین خودروی داخلی تبدیل شده است اما مثل همیشه کم و کاستی هایی مانند پاور ویندوز دنا در این خودرو مشاهده می شود.

 از اینرو پروژه ساخت آپگریدر دنا Upgrader  را شروع کردیم.دستگاهی با نام Upgrader (ارتقا دهنده) طراحی و تولید شد که  به صورت یکپارچه و هماهنگ با این سیستم کار می کند.

پاور ویندوز دنا - پاور ویندوز دنا فابریک - آپگریدر - پاور ویندوز فابریک دنا
آپگریدر- پاور ویندوز

 

کنترل هوشمند بالابر شیشه ها یا پاور ویندوز دنا

به جرات می توان گفت که پاور ویندوز دنا کاربردی ترین آپشن دستگاه آپگریدر می باشد. در صورت فراموشی بالا بردن شیشه ها هنگام ترک خودرو ، با قفل کردن خودرو شیشه ها به صورت اتوماتیک بالا میروند تا نیازی به بازگشت انجام دستی این کار نباشد.

مانند تمامی آپشن هایی که در دستگاه پاور ویندوز دنا لحاظ شده بطور هوشمند ابتدا شیشه های عقب که احتمال فراموشی آن ها بیشتر است بالا رفته و سپس شیشه های جلو بالا می روند. همچنین بالابر ها به صورت جفت کار می کنند تا این عمل با سرعت بالا و در عین حال با کمترین فشار به باتری انجام شود.

چراغ روز یا دی لایت (Daylight)

یک آپشن کاربر پسند برای زیبایی ظاهر خودرو در روز که جلوه خاصی را به چراغ های جلو می بخشد.امروزه تمامی خودرو های لوکس دارای این آپشن می باشند که جای خالی آن در خودرو دنا(با وجود LED های زیبا) احساس می شد و با دستگاه آپگریدر این آپشن زیبا به خودرو اضافه می شود.با باز شدن خودرو دیلایت ها فعال شده و پس از اتمام رانندگی با قفل شدن خودرو بعد از لحظاتی دیلایت ها خاموش می شوند.همچنین دیلایت ها در صورت رها کردن خودرو یا در شرایطی که به آن ها لازم نباشد نیز به صورت خودکار خاموش خواهند شد.

 

تست گیج ها(عقربه ها) پشت آمپر

در تمامی خودرو های استاندارد اروپایی و آمریکایی هنگام باز کردن سوییچ یک بوق ممتد به صدا در آمده و بدین معناست که باید چندین ثانیه به خودرو اجازه دهید تا خودرو آماده استارت و رانندگی شود.حال چه بهتر که این ثانیه ها با تست گیج ها(عقربه ها) زیباتر شده و فراموش نشوند.این تست جهت سلامت کامل گیج ها (عقربه ها) است و همانند سایر خودرو های اروپایی نظیر پژو ۲۰۰۸ طراحی شده است.کل زمان رفت و برگشت گیج ها حدود ۲ ثانیه می باشد که برای آماده سازی انجین کاملا مناسب می باشد.

کنترل هوشمند آینه های جانبی

شاید بگویید که آینه های جانبی دنا با دوبار قفل با ریموت قابل جمع شدن هستند و نیازی به کنترل آن ها نیست اما ما با توجه به سایر خودرو ها تصور دیگری داریم.اکثر دنا سواران مشکل عمل نکردن ریموت و جمع نشدن آینه ها در برخی مواقع را دارند.همچنین آینه ها به صورت پیشفرض با باز کردن خودرو باز می شوند که معقول نیست (هر باز کردنی به معنای رانندگی نیست).تمامی مشکلات بالا با دستگاه آپگریدر رفع شده است.

چراغ پارک در دستگاه آپگریدر

این آپشن نیز با دستگاه آپگریدر قابل استفاده بوده و به زیبایی هر چه تمام تر عمل می کند.مواقعی پیش می آید که خودرو را در جای نامناسب یا در کوچه های تاریک پارک می کنیم یا مواقعی پیش می آید که قصد بازگشت به خودرو در زمان کم را داریم.در این مواقع آپشنی به نام چراغ پارک وجود دارد که بسیار راحت فعال شده و دستگاه چراغ های راهنما  را برای ساعاتی روشن نگه می دارد که باعث بهتر دیده شدن خودرو شما در کوچه های تاریک و شرایط نامناسب می شود تا از هر گونه آسیب به خودرو شما جلوگیری شود.

با بازگشت به خودرو  چراغ خاموش شده و خودرو به روال عادی باز خواهد گشت.این آپشن به صورت بهینه برای خودرو دنا طراحی شده و در تست های صورت گرفته کوچک ترین مشکلی برای خودرو به وجود نیامده است.در صورتی که به خودرو بازنگردید یا بازگشت شما بیش از چندین ساعت طول بکشد یا باتری شما در وضعیت مناسبی نباشد این آپشن به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد تا مشکلی برای خودرو به وجود نیاید.

چراغ همراهی پیشرفته

خودرو دنا به صورت پیشفرض دارای این آپشن می باشد اما بار دیگر تغییراتی در آن ایجاد کردیم که این آپشن را بسیار کاربردی تر کرده است.فعالسازی این آپشن همانند خودرو های استاندارد شده که به راحتی با دسته راهنما فعال شده و با قفل خودرو فعال می شوند.چراغ های دنده عقب نیز به عنوان همراهی عقب در نظر گرفته شده که در شرایط خاص کارآمد است.زمان همراهی نیز افزایش پیدا کرده تا همراهی کامل صورت گیرد.

حالت تابستان برای روز های گرم

خب دیگر بررسی خودرو های استاندارد کافیست و وقت آن است که آپشن های مخصوص دستگاه آپگریدر را معرفی کنیم که تا زمان ارسال این ویدیو بر روی هیچ خودرویی به این هوشمندی قرار نگرفته و به صورت اختصاصی توسط آپگریدر برای دنا طراحی شده است.اما آپشن اختصاصی ما پایین آمدن شیشه ها در روز های گرم تابستانی است که باعث خالی شدن هوای گرم داخل خودرو به بیرون می شود.همچین در صورتی که شخصی مایل به نشستن در عقب خودرو باشد شیشه های عقب نیز خودکار به اندازه مناسب پایین خواهند آمد.این آپشن با استفاده از دمای بیرون کار می کند و به راحتی از راه دور فعال می شود.

فعالسازی دابل رفلکتور (استفاده همزمان نوربالا و نورپایین)

با استفاده از دستگاه آپگریدر می توانید به راحتی از آپشن دابل رفلکتور در خودرو بهره ببرید. این آپشن به راحتی توسط کاربر قابلیت فعالسازی و غیر فعالسازی را داراست.

امکانات بیشتر پاور ویندوز دنا

هنوز تمام نشده است. پاور ویندوز دنا امکانات بیشتری را برای شما فراهم کرده است. فعالسازی نمایش دمای محیط در پشت آمپر،نمایش سنسور دنده عقب بر روی صفحه نمایش پشت آمپر،باز شدن چهار درب خودرو با یک بار زدن دکمه ریموت ، فعال و غیر فعالسازی بوق سرعت ۱۲۰km/h و همچنین تنظیم آن،تنطیم بوق به جای آژیر خودرو،۳ بار راهنما با هر بار زدن دسته راهنما ، باز کردن اتومات قفل در بعد از خاموش کردن خودرو و البته امکانات بیشتر در آینده…

شما نیز می توانید پیشنهادات خود در مورد پاور ویندوز دنا را به ما ارائه دهید تا در نسخه های بعدی پاور ویندوز دنا آنرا لحاظ نماییم.

 

چطور می توانیم خرید کنیم؟

برای خرید ابتدا در سایت دناروید ثبت نام نمایید. در بازه های زمانی کوتاه و عموما بصورت هفتگی این محصول موجود می شود که می توانید با مراجعه به این صفحات نسبت به خرید اقدام نمایید.

برای خرید آپگریدر دنا با سیستم برق SPCO به اینجا مراجعه کنید

برای خرید آپگریدر دنا پلاس با سیستم برق SPCO به اینجا مراجعه نمایید.

برای خرید آپگریدر خودروهای دنا و دنا پلاس با سیستم برق کروز اندکی صبر نمایید در حال تست این محصول هستیم

 

 

 

 

فیلمهای پاور ویندوز دنا و دیگر امکانات آپگریدر به زودی در اینجا قرار داده خواهد شد.

از دیگر فیلمهای آموزشی دناروید در آپارات استفاده نمایید

 

پاور ویندوز دنا

 

 

بستن
بستن