آپگریدر دنا

پاور ویندوز دنا همراه با امکانات متنوع بیشتر با دستگاه آپگریدر

پاور ویندوز دنا همراه با امکانات ویژه در دستگاه آپگریدر *Upgrader*

خودرو دنا به عنوان بهترین خودرو ملی به وسیله مهندسان ایرانی و بدون حمایت‌های خارجی و با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات ایران خودرو طراحی و تولید شد. امروزه دنا به محبوب ترین و لوکس ترین خودروی داخلی تبدیل شده است اما مثل همیشه کم و کاستی هایی مانند پاور ویندوز دنا در این خودرو مشاهده می شود،از اینرو پروژه ساخت آپگریدر دنا Upgrader  را شروع کردیم.دستگاهی با نام Upgrader (ارتقا دهنده) طراحی و تولید شد که  به صورت یکپارچه و هماهنگ با این سیستم کار می کند.

* کنترل هوشمند بالابر شیشه ها یا پاور ویندوز

به جرات می توان گفت که پاور ویندوز دنا کاربردی ترین آپشن دستگاه آپگریدر می باشد. در صورت فراموشی بالا بردن شیشه ها هنگام ترک خودرو ، با قفل کردن خودرو شیشه ها به صورت اتوماتیک بالا میروند تا نیازی به بازگشت انجام دستی این کار نباشد.مانند تمامی آپشن هایی که در دستگاه پاور ویندوز دنا لحاظ شده بطور هوشمند ابتدا شیشه های عقب که احتمال فراموشی آن ها بیشتر است بالا رفته و سپس شیشه های جلو بالا می روند. همچنین بالابر ها به صورت جفت کار می کنند تا این عمل با سرعت بالا و در عین حال با کمترین فشار به باتری انجام شود.

چراغ روز یا دی لایت (Daylight)

یک آپشن کاربر پسند برای زیبایی ظاهر خودرو در روز که جلوه خاصی را به چراغ های جلو می بخشد.امروزه تمامی خودرو های لوکس دارای این آپشن می باشند که جای خالی آن در خودرو دنا(با وجود LED های زیبا) احساس می شد و با دستگاه آپگریدر این آپشن زیبا به خودرو اضافه می شود.با باز شدن خودرو دیلایت ها فعال شده و پس از اتمام رانندگی با قفل شدن خودرو بعد از لحظاتی دیلایت ها خاموش می شوند.همچنین دیلایت ها در صورت رها کردن خودرو یا در شرایطی که به آن ها لازم نباشد نیز به صورت خودکار خاموش خواهند شد(این آپشن فقط مختص سیستم برق سازه پویش می باشد).

تست گیج ها(عقربه ها) پشت آمپر

در تمامی خودرو های استاندارد اروپایی و آمریکایی هنگام باز کردن سوییچ یک بوق ممتد به صدا در آمده و بدین معناست که باید چندین ثانیه به خودرو اجازه دهید تا خودرو آماده استارت و رانندگی شود.حال چه بهتر که این ثانیه ها با تست گیج ها(عقربه ها) زیباتر شده و فراموش نشوند.این تست جهت سلامت کامل گیج ها (عقربه ها) است و همانند سایر خودرو های اروپایی نظیر پژو 2008 طراحی شده است.کل زمان رفت و برگشت گیج ها حدود ۲ ثانیه می باشد که برای آماده سازی انجین کاملا مناسب می باشد.

کنترل هوشمند آینه های جانبی

شاید بگویید که آینه های جانبی دنا با دوبار قفل با ریموت قابل جمع شدن هستند و نیازی به کنترل آن ها نیست اما ما با توجه به سایر خودرو ها تصور دیگری داریم.اکثر دنا سواران مشکل عمل نکردن ریموت و جمع نشدن آینه ها در برخی مواقع را دارند.همچنین آینه ها به صورت پیشفرض با باز کردن خودرو باز می شوند که معقول نیست (هر باز کردنی به معنای رانندگی نیست).تمامی مشکلات بالا با دستگاه آپگریدر رفع شده است.

چراغ پارک در دستگاه آپگریدر

این آپشن نیز با دستگاه آپگریدر قابل استفاده بوده و به زیبایی هر چه تمام تر عمل می کند.مواقعی پیش می آید که خودرو را در جای نامناسب یا در کوچه های تاریک پارک می کنیم یا مواقعی پیش می آید که قصد بازگشت به خودرو در زمان کم را داریم.در این مواقع آپشنی به نام چراغ پارک وجود دارد که بسیار راحت فعال شده و دستگاه چراغ های راهنما  را برای ساعاتی روشن نگه می دارد که باعث بهتر دیده شدن خودرو شما در کوچه های تاریک و شرایط نامناسب می شود تا از هر گونه آسیب به خودرو شما جلوگیری شود.

با بازگشت به خودرو  چراغ خاموش شده و خودرو به روال عادی باز خواهد گشت.این آپشن به صورت بهینه برای خودرو دنا طراحی شده و در تست های صورت گرفته کوچک ترین مشکلی برای خودرو به وجود نیامده است.در صورتی که به خودرو بازنگردید یا بازگشت شما بیش از چندین ساعت طول بکشد یا باتری شما در وضعیت مناسبی نباشد این آپشن به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد تا مشکلی برای خودرو به وجود نیاید.

چراغ همراهی پیشرفته

خودرو دنا به صورت پیشفرض دارای این آپشن می باشد اما بار دیگر تغییراتی در آن ایجاد کردیم که این آپشن را بسیار کاربردی تر کرده است.فعالسازی این آپشن همانند خودرو های استاندارد شده که به راحتی با دسته راهنما فعال شده و با قفل خودرو فعال می شوند.چراغ های دنده عقب نیز به عنوان همراهی عقب در نظر گرفته شده که در شرایط خاص کارآمد است.زمان همراهی نیز افزایش پیدا کرده تا همراهی کامل صورت گیرد.

حالت تابستان برای روز های گرم

خب دیگر بررسی خودرو های استاندارد کافیست و وقت آن است که آپشن های مخصوص دستگاه آپگریدر(پاور ویندوز دنا) را معرفی کنیم که تا زمان ارسال این ویدیو بر روی هیچ خودرویی به این هوشمندی قرار نگرفته و به صورت اختصاصی توسط آپگریدر برای دنا طراحی شده است.اما آپشن اختصاصی ما پایین آمدن شیشه ها در روز های گرم تابستانی است که باعث خالی شدن هوای گرم داخل خودرو به بیرون می شود.همچین در صورتی که شخصی مایل به نشستن در عقب خودرو باشد شیشه های عقب نیز خودکار به اندازه مناسب پایین خواهند آمد.این آپشن با استفاده از دمای بیرون کار می کند و به راحتی از راه دور فعال می شود.

دستیار چرخش نقطه کور

تصور کنید در تاریکی وقتی راهنما میزنید و دید کافی وجود ندارد چراغ مه شکن به کمک شما بیاید. با زدن راهنما چراغ مه شکن نیز روشن می گردد تا دید بهتری برای تغییر مسیر داشته باشید از این آپشن به عنوان دستیار چرخش نقطه کور یاد می شود که ویژه سیستم برق کروز می باشد.

دستیار دوربین دنده عقب

یکی از مشکلات عمومی همه دنا سواران ضعف کیفیتی دوربین دنده عقب بویژه در تاریکی می باشد اما با یک آپشن کارآمد دستگاه آپگریدر به کمک شما می آید زمانی که دنده عقب می زنید مه شکن عقب نیز روشن شده تا نور مناسب برای دوربین عقب فراهم گردد. این آپشن با نام دستیار دوربین عقب شناخته می شود که ویژه سیستم برق کروز می باشد.

چراغ سقفی هوشمند

خیلی ساده و کارآمد هرگاه ترمز دستی را بکشید چراغ سقفی جلو بطور اتومات روشن می شود و با خواباندن ترمزدستی چراغ بطور خودکار خاموش می گردد. این آپشن ویژه خودروهای دنا با سیستم برق کروز می باشد

فعالسازی دابل رفلکتور (استفاده همزمان نوربالا و نورپایین)

با استفاده از دستگاه آپگریدر می توانید به راحتی از آپشن دابل رفلکتور در خودرو بهره ببرید. این آپشن به راحتی توسط کاربر قابلیت فعالسازی و غیر فعالسازی را داراست.

امکانات بیشتر پاور ویندوز دنا

هنوز تمام نشده است. پاور ویندوز دنا امکانات بیشتری را برای شما فراهم کرده است. فعالسازی نمایش دمای محیط در پشت آمپر،نمایش سنسور دنده عقب بر روی صفحه نمایش پشت آمپر،باز شدن چهار درب خودرو با یک بار زدن دکمه ریموت ، فعال و غیر فعالسازی بوق سرعت 120km/h و همچنین تنظیم آن،تنطیم بوق به جای آژیر خودرو،۳ بار راهنما با هر بار زدن دسته راهنما ، باز کردن اتومات قفل در بعد از خاموش کردن خودرو و البته امکانات بیشتر در آینده. شما نیز می توانید پیشنهادات خود در مورد پاور ویندوز دنا را به ما ارائه دهید تا در نسخه های بعدی پاور ویندوز دنا آنرا لحاظ نماییم.

لیست آپشنهای هر یک از سیستمهای برقی کروز و سازه پویش را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

آپشنهای آپگریدر سازه پویش (spco)

 • بالا بردن خودکار شیشه ها بعد از قفل کردن در خودرو
 • فعال کردن چراغ مشایعت برای چراغهای جلو و عقب خودرو
 • کنترل هوشمند آینه های جانبی
 • فعال شدن چراغ روز یا دیلایت (دنا)
 • همزمان روشن کردن چراغ دیلایت و چراغ کوچک(ابرویی دنا پلاس)
 • تست عقربه های پشت صفحه کیلومتر قبل از استارت
 • باز کردن یک مرحله ای هر 4 در (بصورت پیشفرض برای باز کردن درهای عقب باید دوبار ریموت زده شود)
 • حالت تابستانه که با استفاده از آن می توانید قبل از سوار شدن شیشه های جلویی خودرو را با ریموت کمی پایین داده تا تهویه هوا صورت گیرد
 • فعالسازی دابل رفلکتور (نور بالا و پایین بصورت همزمان)
 • فعالسازی چراغ پارک (روشن نمودن چراغ آینه بغل جهت بهتر دیده شدن خودرو هنگام پارک)
 • امکانات بیشتر در صفحه اینستاگرام (Upgrader.ir) ذکر شده است.

آپشنهای آپگریدر سیستم برق کروز (crouse)

 • پاور ویندوز (بالابر خودکار شیشه ها)
 • دابل رفلکتور (نور بالا و پایین همزمان)
 • تبدیل تاریخ جلو آمپر به میلادی
 • پاکسازی خطاهای ای سی یو
 • تست گیج عقربه ها
 • حالت تابستانه (تا نیمه پایین دادن شیشه ها با زدن ریموت)
 • کنترل چراغ سقفی هوشمند (روشن شدن با کشیدن ترمز دستی)
 • دستیار چرخش نقطه کور با راهنما (روشن شدن مه شکن هنگام زدن راهنما برای دید بهتر)
 • دستیار دوربین دنده عقب (روشن شدن مه شکن عقب برای دید بهتر هنگام دنده عقب)
 • ولکام لایت و بدرقه
 • افزودن مه شکن به آپشن ولکام و بدرقه
 • باز شدن خودکار درها بعد از خاموش کردن خودرو

تشخیص نوع سیستم برق

آپگریدر- پاور ویندوز دنا

 

آپگریدر کروز - پاور ویندوز دنا

چطور می توانیم خرید کنیم؟

 • برای خرید پاور ویندوز دنا پلاس و دنا (آپگریدر) می توانید به اینجا مراجعه نمایید

پاور ویندوز دنا

 

توضیحات کاملتر پاور ویندوز دنا را در اینجا بخوانید

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

21 دیدگاه دربارهٔ «پاور ویندوز دنا همراه با امکانات متنوع بیشتر با دستگاه آپگریدر»

 1. با سلام بنده دو تا سوال داشتم و ممنون میشم پاسخ بدین
  اول اینکه این دستگاه اپگریدر برای پاور ویندوز تشخیص مانع نداره مثل اینکه و با تایمر کار میکنه ینی بعد از قفل یه تایمی بالابر تمامی شیشه ها کار میکنه با این وجود برای بالابر ها مضر نیست؟
  و سوال دوم اینکه اپگریدری که شوک سنسور هم داره تمامی این امکانات رو داره و فقط شوک سنسور هم اضافه تر داره؟اگر اینطور هست قیمتش چند میشه؟
  و سوال اخر اینکه گارانتی ماشین رو لاطل میکنن یا نه هر دوی اپگریدر ها هم معمولی هم شوک سنسور دار؟
  خیلی ممنون از شما

    1. براحتی از پورت دیاگ خارج میشه هر وقت نیاز ب ود می تونید برش دارید

 2. سلام ،من این محصول رو برای دنا پلاس توربو دنده‌ای، با سیستم برق سازه پویش می خوام ،لطفا بفرمایید آیا مناسب هست ،اختلالی در سیستم برق ایجاد نمی کنه ؟

 3. سلام و خسته نباشید، قیمتش رو هر چی گشتم پیدا نکردم.
  در ضمن امکان اینکه مثل چیپ ریمپ تعاریفی روی این آپگریدر بشه هست؟
  با کلا بصورتی باشه که یه سری تغییراتی رو روش اعمال کنید که با نصبش ecu بهینه بشه؟

 4. سلام و عرض احترام و تشکر از پیج و سایت مفیدتون……واقعا همچین کلینیک پویا و تخصصی جای تقدیر داره….یه آپشنی که جاش تو این آپگریدر خالیه بحث چراغ ولکام هستش……یعنی با باز کردن قفل ها از روی ریموت چراغ ها کوچک جلو و عقب روشن بشن……البته که این سیستم طبق روند و اصول جهانی ، یکسری پیش نیازهای معمول داره مثل اتولایت و سیستم ورود بدون کلید(نه دکمه استارت)……اگر بشه بدون در نطر گرفتن این دو مورد، آپشنی مشابه آپشن اصلی رو در آپگریدر ایجاد کرد…فوق العاده میشه…….
  مورد بعدی که میشه در طرح توسعه محصول در نطر گرفت بحث کانکتد کار هستش……بیس سیستم کانکتد کار از همین obd2 نشات میگیره……
  طراحی یک اپلیکیشن ارتباط با خودرو……از قبیل دریافت اطلاعات خروجی پورت ob2 …یادآور سرویس های دوره ای….کنترل و تنطیمات برخی امکانات خودرو از روی تلفن همراه
  جایگزینی تلفن همراه به عنوان ریموت خودرو….(مشابه نسل جدید اتومبیل های هیوندای)
  حذف توپی سوییچ و نصب دکمه استارت(در این پیشنهاد با توجه به اینکه تلفن همراه به عنوان سوییچ تلقی میشه….به دلیل بی نیاز بودن به ریموت جدید و سیمکشی و نصب دکمه بر روی دستگیره در(که در شرایط افترمارکت تا به امروز نصب دکمه بر روی دستگیره هم اتفاق نیوفتاده) ….پس با حذف دو مورد پرهزینه و زمان بر در نصب …..این شیوه کانکتد کار با هزینه ای معقول به عنوان جانشین دکمه استارت های افتر مارکتی و دزدگیرهای تصویری به یک آپشن بسیااار پر طرفدار و پرفروش در خانواده دنا تبدیل خواهد شد….
  البته این آپشن دیر یا زود قطعا به خط تولید خودروسازان خواهد آمد منتهی تا زمان وقوع این ماجرا، ترکیب آپگریدر و سوییچ و ریموت و دزدگیر و تبدیل به مجموعه کانکتد کار تحت کنترل تلفن همراه و اپ …….یک آپشن بسیاااار پرفروش و محبوب خواهد بود.

  1. سلام آپشن ولکام در آپگریدر وجود دارد. در مورد ساخت اپلیکیشن هم این مسئله امکان پذیر است ولی در حال حاضر از لحاظ اقتصادی برای ما بصرفه نیست

 5. باعرض سلام وتشکرازمحصولات بروزتون
  ایااپگریدروشوک سنسور ازهم جداهستند اگریکی هستندایا تاثیری درکارایی های همدیگردارند
  ممنون اززحماتتون

  1. سلام آپگریدرهای شوک سنسور دار یک دستگاه متفاوت هستند که برد الکترونیک آنها نیز با آپگریدر بدون شوک متفاوت است برای آپگریدرهای شوک دار یک خروجی برای نصب شوک سنسور تعبیه شده است و آپگریدرهای معمولی فاقد این خروجی می باشند. در حال حاضر آپگریدر شوک سنسور صرفا بصورت حضوری نصب می گردد

 6. امیر رنجبردوست

  با سلام من یک هفته میشه نصب کردم خیلی هم راضی هستم واقعا از پاور ویندوز معمولی که همین قیمت در میاد خیلی خیلی بهتر و کلی هم اپشن داره که راحت میشه فعال و غیر فعالش کرد ، دناروید عزیز ممنونم از خدماتتون

دیدگاهتان را بنویسید

Shopping Cart