اخبار خودرو

آیا کریس رونالدو مالک گرانترین خودروی جهان است؟

بوگاتی لا ویتور نویره (La Voiture Noire)، پس از رونمایی در نمایشگاه خودرویی ژنو با قیمتی حدود 19 میلیون دلار گران‌ترین خودروی جهان لقب گرفت و در زمان کمی فروخته شد.

به نقل از کارسکوپ، به پیش از این تصور می‌شد” فردیناند پیچ”، مدیرعامل وقت گروه خودرویی فولکس‌واگن تنها کسی است که  از راز خریدار این خودروی گران اطلاع دارد. اما اینک گروه رسانه‌ای “مارکا” اسپانیا ادعا کرده است، مالک این خودروی جذاب و گران کسی جز “کریستیانو رونالدو” بازیکن مطرح فوتبال نیست.

حتی اگر این مسئله مهم باشد، کریس رونالدو باید برای اتمام ساخت  La Voiture Noire تا سال 2021 صبر کند.

آیا کریس رونالدو مالک گرانترین خودروی جهان است؟

تیم براوو، مدیر ارتباطات بوگاتی در این خصوص گفت: خودروی به نمایش درآمده، مدل نهایی ما نیست. ما پس از ارائه طرح خود به مشتری، فرآیند ساخت را آغاز کردیم و از آن زمان بیش از یک سال و نیم می‌گذرد.

این بوگاتی گران در طول نمایشگاه خودرویی ژنو، بدون طراحی داخلی در معرض نمایش قرار گرفت و تحویل آن حدود دو سال زمان نیاز دارد.

احتمالا این خودرو از فضای بسیار لوکس که شبیه مدل “تایپ 57 آتلانتیک57 SC ” بهره برده و قدرت خود را از موتور 8 لیتری کوادتوربوی W16 با گشتاور 1600 نیوتن‌متر و خروجی 1479 اسب‌بخار می‌گیرد. این مشخصات دقیقا با  مشخصات موتور شیرون برابری می‌کند.

آیا کریس رونالدو مالک گرانترین خودروی جهان است؟

رونالدو پس از پیروزی پرتغال در جان ملت‌های اروپا یک بوگاتی”ویرون گرند اسپورت” را خریداری کرد و در میان کلکسیون خودروهای عجیب و غریبش یک شیرون نیز دیده می‌شود.

منبع
Asriran

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *