اخبار خودرو

آیا MR2 ،کوپه دو درب جدید تویوتا خواهد بود

تویوتا سوپرا بزودی باز خواهد گشت حتی شاید با باز شدن درب های نمایشگاه خودروی شاهد این اسطوره اسپرت تویوتا باشیم. اما شواهد نشان میدهد که این خودرو برای مدت زمان زیادی تنها خودروی اسپرت دو درب تویوتا نخواهد بود چرا که تویوتا عنوان نموده در سالهای آینده سبد محصولات ورزشی خود را کاملا خواهد کرد.

از همین رو شایعاتی وجود دارد که تایید می کند تویوتا قصد دارد یکی دیگر از اسطوره های کوپه خود را با  MR2 را دوباره متولد کند .ظاهرا تویوتا برای به سرانجام رسیدن این پروژه با سوبارو در حال فعالیت فشرده ای هستند.

رندر تویوتا MR2 2025

اما پیش از این که اطلاعتی در این خصوص منتشر شود یک هنرمند دنیا خودرو، رندر های خیالی از این کوپه اسپرت را طراحی کرده که دیدن آنها خالی از لطف نیست.

رندر تویوتا MR2 2025

تصاویر خلق شده توسط این هنرمند که Mustonen نام دارد خودروی اسپرت دو نفره مربوط به سالهای 2025 را تداعی می کند که خطوط تیز و براق به همراه ظاهری تهاجمی و نمای عقب بسیار خاص از ویژگی های آن است.البته اگر کمی بیشتر دقت کنیم می توان DNA محصولات این روزهای تویوتا نظیر کرولا  و حتی تویوتا سوپرا را در این رندر ها ببینیم.

رندر تویوتا MR2 2025

مشخصا تصاویر فوق مشخص نمی کند که در زیر کاپوت این خودرو چه خبر است اما برخی گزارش ها نشان می دهد که گزینه هیبریدی محتمل ترین پیشرانه برای این خودرو خواهد بود. تویوتا در حال حاضر فعالیت خود را برای روی موتور 2.4 لیتری نسل بعدی سوبارو BRZ آغاز کرده است بنابراین MR2 می تواند نسخه بنزینی و یا حتی هیبریدی این پیشرانه را درون سینه خود جای دهد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *