اخبار خودرو

اسنتیا، گرانترین جنسیس جهان که در تعداد محدود ساخته می شود

در روزهای گذشته، یک کانسپت خیره کننده از جنسیس با نام “اسنتیا” در صدر اخبار خودنمایی کرد. خودرویی که بازخوردهای اولیه و پس از نمایش در رویداد خودرویی نیویورک احتمالا خودروساز کره‌ای را برای تولید نسخه‌های تجاری قانع کرده است.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران  این خودرو برای تولید انبوه آماده نخواهد شد و مسلما  شرکت کره‌ای‌الاصل نسخه‌های محدود این خودرو را قیمت‌های معمولی به فروش نخواهد رساند.

مدیر عامل بخش آمریکای شمالی جنسیس در این خصوص گفت: ما به اسنتیا متعهد هستیم و بر این باوریم که عملکردی خیره کننده را از خود نشان می‌دهد.

اسنتیا، گرانترین جنسیس جهان در تعداد محدود

البته انتظار داریم در نسخه تولیدی با تغییراتی نسبت به مدل کنونی مواجه باشیم. به عنوان مثال پیش‌بینی می‌شود درهای سنتی‌تری جایگزین این درهای “میلیاردری” شوند.

در فضای داخلی نیز احتمالا شاهد تغییراتی به سمت زبان طراحی کنونی جنسیس هستیم. با این وجود ویژگی‌های کابین  نشان از تمایل لوکس‌پسندان و ثروتمندان به این خودرو دارد.

اسنتیا، گرانترین جنسیس جهان در تعداد محدود

به طور معمول اسنتیا از چراغ‌های چهاربخشی که در مدل مفهومی GV80 استفاده شده بهره می‌برد. این کمپانی قصد دارد این جلو پنجره را به عنوان امضای طراحی‌اش در تمامی مدل‌ها به کار گیرد و احتمالا به این موضوع افتخار می‌کند.

اسنتیا، گرانترین جنسیس جهان در تعداد محدود

یکی دیگر از نشانه‌های این مدل مفهومی که احتمالا در نسخه تولیدی بازتفسیر می‌شود، جلوپنجره سه ضلعی آن است. در مدل مفهومی اسنتیا، جلو پنجره اغراق‌آمیز‌تر به نظر می‌رسد و پهن و کوتاه ارائه شده و ظاهری الماس‌مانند به خود گرفته است. اما انتظار داریم در نسخه تولیدی طراحی‌ الماس شکل جای خود را به نمای سپر شکل در نمای جلوی خودرو بدهد.

اسنتیا، گرانترین جنسیس جهان در تعداد محدود

دناروید

منبع: asriran

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *