اخبار خودرو

اسنپ و تپسی در تلاطم افزایش نرخ‌ها

در روزهای پایانی سال ۹۷ کاربران تاکسی‌های اینترنتی از جمله اسنپ و تپسی به علت ترافیک زیاد با افزایش چشم گیر قیمت خدمات مواجه شدند اما این روند نیز در روزهای تعصیل نوروز ۹۸ هم ادامه داشت و کاربران فضای مجازی نیز به این اتفاق باز هم واکنش نشان دادند. البته این اتفاق رضایت رانندگان را در پی داشته است و پیش از این گفته بودند که قیمت‌های پایین جابه جایی دیگر به صرفه نیست.

مهدی کاربر توییتر در واکنش به تفاوا قیمت اسنپ و تپسی نوشت: «تپسی مسیری که قبل عید ۲۳ تومن میرفتیم رو ۳۰۵۰۰ زد کنسل کردیم و با اسنپ رفتیم ۲۴ تومن.»

محمدرضا در واکنش به افزایش نرخ تاکسی های اینترنتی در توییتی نوشت: «اسنپ و تپسی ریز ریز قیمت ها رو بالا بردن ترافیک هم نیست مسیر ٩تا ١١ هزار تومنی شده تو اسنپ ١۶۵٠٠ و توی تپسی ١٩٠٠٠ الوپیک هم ۱۳۵۰۰ بود. الان دوستان میان میگند قیمتا براساس ترافیک هوشمند انتخاب میشه»

پرستو یکی از کاربران توییتر نیز در واکنش به تفاوت قیمت اسنپ در شهرهای دیگر نوشت: «تو اردبیل سوار اسنپ شدم، ۱۵۰۰ تومن! کلا گرون ترین قیمت اسنپ ۲تومن ایناس بعد ما بیچاره‌ها تو تهران برا همون مقدار مسیر، ۱۵هزار تومن باید بدیم»

علی کاربر توییتر نوشت: «قبل از عید اسنپ میگرفتم از خونه تا مترو ۵۵۰۰ تومن امروز صبح اومدم بگیرم شده ۹ تومن خیلی شیک و مجلسی»

این در حالی است که تا زمان تنظیم این گزارش، قیمت خدمات اسنپ و تپسی کاهش یافته و به نرخ‌های گذشته بازگشته است همچنین روند محاسبه قیمت‌ها نیز در طول هفته دائما تغییر می‌کند

منبع:tejaratnews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *