موتور سیکلت و دوچرخه

اسکوترهای عجیب و برقی فولکس واگن در نمایشگاه خودروی ژنو

فولکس‌واگن با وسایل حرکتی عجیب و غریب در نمایشگاه خودرویی ژنو ظاهر شده و در کنار باکی سبز و الکتریکی‌اش اسکوتری به نام ” استریم میت” و نمونه‌ای مفهومی به نام “سیتی‌اسکیتر” را برای حرکات درون شهری به نمایش درآورده است

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “موتورترند“،  احتمالا “استریم میت” کاربرد بیشتری دارد و می‌تواند با یک بار شارژ و موتور 2.7 اسب‌بخاری در مرکز چرخ عقب  34 کیلومتر را با بیشینه سرعت 45 کیلومتر در ساعت طی کند.

اسکوترهای عجیب و برقی فولکس واگن در ژنو

این اسکوتر دارای  به یک باتری 1.3  کیلووات ساعتی لیتیوم- یونی است که با یک شارژر 500 واتی در 2 ساعت و 15 دقیقه شارژ می‌شود. برای استفاده بهتر می‌توان باتری را از دستگاه جدا کرده و در فضای اداره و خانه به شارژ آن پرداخت.

این وسیله سبک شهری با فشار یک دکمه روی میله فرمان به حرکت افتاده و با درگیر شدن ترمرهای عقب وجلو متوقف می‌شود.

اسکوترهای عجیب و برقی فولکس واگن در ژنو

رانندگان می‌توانند  عملکرد “استریم میت” را از طریق صفحه نمایش رنگی ضد آب که ابعادی 5.3 اینچی دارد و روی فرمان نصب شده کنترل کنند. در این مانیتور شما اطلاعات مربوط به وضعیت شارژ، سرعت  مسافت باقی مانده در حرکت و سایر اطلاعات خودرو را مشاهده کنند.

اسکوترهای عجیب و برقی فولکس واگن در ژنو

“سیتی اسکیتر” که کمتر از “استریم‌میت” هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد، با یک موتور الکتریکی 0.5 اسب‌بخاری طی مسافت 14.5 کیلومتر را با بیشنه سرهت 19 کیلومتر بر ساعت برای کاربر اسکوتر شهری فراهم می‌سازد.

این وسیله قادر به پشتیبانی افرادی با وزن 120 کیلوگرم  در حرکت است.

اسکوترهای عجیب و برقی فولکس واگن در ژنو

دناروید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *