قیمت خودرو

افزایش مجدد قیمت خودرو های داخلی در بازار + جدول

خودروسازان از این پس قرار است تولیدات خود را افزایش دهند تا قیمت حاشیه بازار کاهش یابد. در همین زمینه، دولت تسهیلات ۴ هزار میلیارد تومانی در اختیار این کارخانه ها قرار می دهد و این خودروسازی ها موظف هستند بخش اعظمی از آن را در اختیار قطعه سازان قرار دهند.
با این اقدام عرضه قطعه افزایش یافته در نتیجه میزان تولید خودرو نیز با افزایش روبرو می شود. از سویی دیگر هم روز گذشته وزیر صنعت گفته که پیش فروش های خودرو موعد تحویل شهریور تا دی ۹۷ شامل افزایش قیمت نمی شود. با این اوصاف خودروسازان ایرانی وارد فاز جدیدی از تولید شده اند و باید به تعهدات خود نیز پاسخگو باشند.
گزارش ها از افزایش دو میلیون تومانی قیمت سمند سورن توربو و قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای حکایت دارد. قیمت پژو ۲۰۶ صندوق دار با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته مواجه شده و با قیمتی حدود ۷۳ میلیون تومان معامله می شود. قیمت رنو ساندرو اتوماتیک نسبت به روز گذشته گرانتر شده و با افزایش نسبی به بهای معامله ای ۱۱۵ میلیون تومان رسیده است. رنو تندر ۹۰ که روز گذشته با قیمتی حدود ۸۴ میلیون تومان به فروش رسیده بود، امروز با قیمتی حدود ۸۶ میلیون تومان معامله شده است.
مشروح قیمت خودرو های داخلی را در جداول زیر مشاهده می کنید:

قیمت خودرو

منبع: Digiato

اینستاگرام دناروید
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن