حوادث خودرویی

انهدام باند سارقان خودرو و لوازم داخل خودرو با ۲۵۰ فقره سرقت در البرز

سردار سید جعفر حسینی، جانشین انتظامی استان گفت:در پی افزایش سرقت خودرو در نقاط مختلف شهرستان کرج، رسیدگی به موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

جانشین انتظامی استان افزود: کارآگاهان در بررسی‌های اولیه خود متوجه شدند سارقان داخل خودرو ابتدا اقدام به سرقت خودرو کرده و سپس به وسیله خودروی مسروقه به صورت باندی اقدام به سرقت‌های متعدد داخل خودرو می‌کنند.

حسینی گفت: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی ۲ نفر از سارقان شدند و با بررسی سوابق آن‌ها کاشف به عمل آمد که نامبردگان از سارقان حرفه‌ای خودرو هستند که به تازگی از زندان آزاد شده اند.

پاور ویندوز دنا آپگریدر (پاور ویندوز دنا و دنا پلاس)

جانشین انتظامی استان او با اشاره به این که یکی از سارقان دستگیر شده مرد و دیگری زن بوده، افزود: کارآگاهان پس از شناسایی مخفیگاه متهمان در یک عملیات غافلگیرانه هر ۲ متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

حسینی با اشاره به دستگیری یک مالخر حرفه‌ای که اعضای این باند سرقت اموال مسروقه را به او می‌فروختند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار زیادی لوازم داخل خودرو اعم از ضبط و باند، رینگ و لاستیک و باتری خودرو کشف شد.

او افزود: متهمان که پس از مشاهده مستندات پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت در پیش روی خودشان نمی‌دیدند، لب به اعتراف گشوده و به ۵۰ فقره سرقت خودرو و ۲۰۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو اقرار کردند.

جانشین انتظامی استان گفت: با تلاش کارآگاهان همه مال باختگان این پرونده شناسایی و متهمان پس از تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.