اخبار خودرو

اولين محصول از مگاپلتفرم SP100/ جدیدترین خودروی سايپا در نمايشگاه خودرو شيراز معرفی می شود

محصول جديد سايپا با ظاهري كاملا” به روز و امكانات مناسب است و در ابتدا توانايي كسب سه ستاره از استانداردهاي يوروNCAP و گذراندن بالاترين استانداردهاي ملي را دارد.

جديدترين محصول سايپا مبتني بر مگاپلتفرم SP100 در هفدهمين نمايشگاه خودرو شيراز معرفي مي شود.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران، سايپا در راستاي سياست هاي توسعه محصول و تنوع بخشي به محصولات خود و به منظور پاسخگويي به نيازهاي مشتريان، اولين محصول از مگاپلتفرم SP100 را در نمايشگاه شيراز معرفي خواهد كرد.

بر اساس اين گزارش، مدل سواري (سدان) اين مگاپلتفرم، همزمان با هفدهمين نمايشگاه بين المللي خودرو شيراز با حضور مديرعامل گروه خودروسازي سايپا و جمعي از مسئولان كشوري در محل دائمي نمايشگاه هاي شهر شيراز معرفي مي شود.

اولين محصول از مگاپلتفرم SP100/ جدیدترین خودروی سايپا در نمايشگاه خودرو شيراز معرفی می شود (+جزئیات)

محصول جديد سايپا با ظاهري كاملا” به روز و امكانات  مناسب است و در ابتدا توانايي كسب سه ستاره از استانداردهاي يوروNCAP و گذراندن بالاترين استانداردهاي ملي را دارد.

در محصول جديد سايپا، امكانات و ويژگي هايي شامل: فرمان برقي، ترمز اضطراري و اي بي اس، سيستم كنترل پايداري، سانروف، 6 كيسه هوا، ايمني عابر پياده، مانيتور نمايش اطلاعات خودرو، سنسور پارك و دوربين عقب، كروز كنترل، سيستم تهويه اتوماتيك و… پيش بيني شده است.

اين خودروي جديد سايپا براي پاسخگويي به نيازهاي مشتريان در كلاسC طراحي شده و امكاناتي كه براي اين محصول در نظر گرفته شده به نحوي است كه نيازمندي هاي اين كلاس را پوشش مي دهد و گوي رقابت را از توليدات داخلي و خودروهاي وارداتي هم رده خواهد ربود و محصولي رقابت پذير و مشتري پسند در بازار خودرو خواهد بود.

 

دناروید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *