اخبار خودرو

اولین شاسی بلند تمام الکتریکی کادیلاک (+عکس)

کادیلاک اولین خودروی الکتریکی‌اش را در قالب یک کراس‌اوور جدید و شیک معرفی کرد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “کارسکوپ”، کادیلاک به دنبال نمایش XT6 مدل 2020 ، اولین شاسی‌بلند تمام الکتریک خود را به نمایش گذاشت.

این خودرو روی پلت‌فرم خودروهای جدید جنرال موتورز سوار است و تاکنون نامی برایش انتخاب نشده است. سراسر نمای جلوی خودرو با یک جلو پنجره بزرگ محصور شده که از طرفین به دریچه‌های هوای مثلثی ختم می‌شود.

اولین قد بلند تمام الکتریکی کادیلاک/ زیبا، جذاب پر قدرت

این ظاهر مشخص نیز تا  نمای عقب نیز ادامه یافته و ما شاهد یک درب موتور حجاری شده، بدنه‌ای پرچین و قوس و خطوط شانه‌ای هستیم. طراحان خودرو دستگیره‌های در را نیز مخفی کرده و بدنه‌ای عاری از جزئیات و تمیز ارائه کرده‌اند.

کادیلاک بسیاری از جزئیات این خودرو را مخفی نگه داشته است، اما می‌توان یک شیشه جلوی فانتزی متصل به سقف پانورامیک را در این خودرو تشخیص داد. از دیگر ویژگی‌های ظاهری این خودرو می‌توان به روکش‌های پلاستیکی، چرخ‌های آلیاژی بزرگ و ستون‌های عقب مشخص از دیگر ویژگی‌های این خودرو هستند.

تصمیم رونمایی از این کراس‌اوور الکتریکی در دیترویت چندان هم اتفاقی نیست، زیرا جنرال موتور اعلام کرده که کادیلاک پیشگام و طلایه‌دار این شرکت برای حرکت به سوی الکتریکی‌ها ست.

اولین قد بلند تمام الکتریکی کادیلاک/ زیبا، جذاب پر قدرت

درماه نوامبر  سال 2017، جنرال موتورز اعلام کرد که 11 خودرو را براساس معماری و زبان طراحی جدیدش تولید خواهد کرد که در میان آنها می‌توان ساب‌کامپکت‌های لوکس، کراس‌اوورهای لوکس سایز متوسط و کراس‌های لوکس بزرگ را مشاهده کرد. از طرفی ما منتظر یک لوکس کوتاه سقف در رده کوپه‌های قد بلند هستیم.

کادیلاک سال‌هاست که یکی از برندهای زیر مجموعه جنرال موتورز محسوب می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *