ویژه خودرو دنا

باز کردن مجموعه کلیدهای کنترلی و فریم روی غربیلک فرمان دنا

یکی از ضعفهای خودرو دنا خراب شدن زود هنگام کلیدهای روی فرمان می باشد که در هر دو کلید کروز کنترل و کلیدهای مولتی مدیا نمود پیدا می کند.

جهت تعمیر آن نیاز دارید تا آنها را به نمایندگی برده و یا خود نسبت به باز کردن آنها اقدام نمایید. اگر خودتان تمایل به این کار دارید این آموزش را دنبال نمایید.

باز کردن کلیدها

1- پیچها : کلیدهای کنترلی روی غربیلک بوسیله یک عدد پیچ چهارسو(۱) که در کنار پیچ ایربگ قرار دارد و همچنین یک عدد خار (۲) که در پشت کلید می باشد به غربیلک متصل شده اند. برای باز کردن این پیچها نیاز است تا فرمان در حالت مناسب قرار گیرد (توجه نمایید که عکس زیر صرفا برای جانمایی پیچها می باشد و باز کردن آن از پشت فرمان صورت می گیرد)

کلید روی فرمان دنا

2- غربیلک فرمان را در جای خود چرخانده تا مطابق شکل زیر در موقعیت مناسب قرار بگیرد تا بتوانید دسترسی به جای پیچها داشته باشید(نیازی به باز کردن کل غربیلک فرمان نمی باشد) سپس بوسیله ابزار چهارسو و آچار T27 ستاره ای پیچ ها را باز نمائید.

فرمان دنا

3- پس از باز کردن پیچها مطابق شکل زیر بوسیله ابزار به آرامی به فریم به سمت بالا فشار وارد نمائید تا مجموعه کلید و فریم از خار خودرو آزاد گردند

باز کردن کلیدهای روی فرمان دنا

جهت بیشتر آشنا شدن با روش باز کردن کلیدهای روی فرمان فیلم زیر را نیز مشاهده کنید.

چنانچه عملکرد کلیدهای روی فرمان دنا یا دنا پلاس شما دچار نقصان شده است جهت تعمیر می توانید با شماره زیر تماس بگیرید. چنانچه در شهرستان ساکن هستید می توانید کلیدها را باز کرده و ارسال نمایید تا در اسرع وقت تعمیر شده و عودت داده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *