با تویوتا لندکروزر لیموزین و ضدگلوله آشنا شوید

تویوتا لندکروزر ضدگلوله

با وجود سابقه‌ای تقریباً ۷۰ ساله، تویوتا لندکروزر می‌تواند هر کاری بکند. جدای از دست‌وپنجه نرم کردن با زمین‌های سرسخت و حمل افراد مهم و مشهور، دومین شاسی‌بلند با سابقه جهان پس از شورولت سابربن نیازی به معرفی بیشتر ندارد.

نسل فعلی لندکروزر مدت ۱۳ سال است که در بازار حضور داشته و البته نسخه‌های قدیمی‌تر آن هنوز هم در برخی کشورها تولید و فروخته می‌شوند.

با تویوتا لندکروزر لیموزین و ضدگلوله آشنا شوید

ما به این خاطر از لندکروزر به عنوان خودروی حمل کننده افراد مشهور نام بردیم چون این شاسی‌بلند به خاطر وضعیت لوکس و سطح بالای خود در چند کشور شناخته شده است. یکی از شرکت‌های بلژیکی با نام Carat Duchatelet لندکروزر ۲۰۰ VX را به سطح دیگری رسانده است.

با تویوتا لندکروزر لیموزین و ضدگلوله آشنا شوید

این لندکروزر لیموزین ۵۰ سانتی‌متر طویل‌تر از نسخه استاندارد بوده و بنابراین بخش عقب کابین هم‌اکنون میزهای تاشونده و فضای لوکسی را در اختیار سرنشینان گذاشته است. در این بخش از متریال باکیفیتی همچون تریم چوب، جیر و چرم استفاده شده است. درست همانند هر خودروی لوکس دیگر، این خودرو به صفحه‌نمایش بزرگی که بخش‌های جلو و عقب کابین را از یکدیگر جدا می‌کند مجهز شده است.

با تویوتا لندکروزر لیموزین و ضدگلوله آشنا شوید

Carat Duchatelet که به خاطر طویل‌تر و ضدگلوله کردن خودروها شناخته شده لندکروزر را به سطح حفاظتی بالستیک تجهیز کرده است. دو سطح حفاظتی B6 و B7 برای این شاسی‌بلند لیموزین در نظر گرفته شده است.

قیمت این خودرو فعلاً اعلام نشده اما خب انتظار نداریم قیمت آن ارزان باشد. همچنین لندکروزر موردبحث از سال ۲۰۱۷ تاکنون در سبد محصولات کمپانی بلژیکی حضور دارد.

 

منبع 

 

برگشت به بالا