نقد، بررسی و معرفی خودرو

با تویوتا لندکروزر لیموزین و ضدگلوله آشنا شوید

با وجود سابقه‌ای تقریباً 70 ساله، تویوتا لندکروزر می‌تواند هر کاری بکند. جدای از دست‌وپنجه نرم کردن با زمین‌های سرسخت و حمل افراد مهم و مشهور، دومین شاسی‌بلند با سابقه جهان پس از شورولت سابربن نیازی به معرفی بیشتر ندارد.

نسل فعلی لندکروزر مدت 13 سال است که در بازار حضور داشته و البته نسخه‌های قدیمی‌تر آن هنوز هم در برخی کشورها تولید و فروخته می‌شوند.

bulletproof toyota land cruiser limo by carat 2

ما به این خاطر از لندکروزر به عنوان خودروی حمل کننده افراد مشهور نام بردیم چون این شاسی‌بلند به خاطر وضعیت لوکس و سطح بالای خود در چند کشور شناخته شده است. یکی از شرکت‌های بلژیکی با نام Carat Duchatelet لندکروزر 200 VX را به سطح دیگری رسانده است.

bulletproof toyota land cruiser limo by carat duchatelet

این لندکروزر لیموزین 50 سانتی‌متر طویل‌تر از نسخه استاندارد بوده و بنابراین بخش عقب کابین هم‌اکنون میزهای تاشونده و فضای لوکسی را در اختیار سرنشینان گذاشته است. در این بخش از متریال باکیفیتی همچون تریم چوب، جیر و چرم استفاده شده است. درست همانند هر خودروی لوکس دیگر، این خودرو به صفحه‌نمایش بزرگی که بخش‌های جلو و عقب کابین را از یکدیگر جدا می‌کند مجهز شده است.

bulletproof toyota land cruiser limo by carat 4

Carat Duchatelet که به خاطر طویل‌تر و ضدگلوله کردن خودروها شناخته شده لندکروزر را به سطح حفاظتی بالستیک تجهیز کرده است. دو سطح حفاظتی B6 و B7 برای این شاسی‌بلند لیموزین در نظر گرفته شده است.

قیمت این خودرو فعلاً اعلام نشده اما خب انتظار نداریم قیمت آن ارزان باشد. همچنین لندکروزر موردبحث از سال 2017 تاکنون در سبد محصولات کمپانی بلژیکی حضور دارد.

 

منبع 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *