نقد، بررسی و معرفی خودرو

با نیسان پاترول سوپر سافاری ۲۰۲۱ آشنا شوید

پاترول سوپر سافاری نام نسخه‌ای ویژه و خاص از شاسی‌بلند قابل‌اعتماد و دو دیفرانسیل نیسان برای بازارهای خاورمیانه و فیلیپین است، خودرویی که در این منطقه به خوبی شناخته شده و توانایی‌های آفرود آن در هر زمینی بر هیچ‌کسی پوشیده نیست.

Nissan Patrol Super Safari 3

اساساً این خودرو همان سرسختی و شکست‌ناپذیری تویوتا لندکروزر را با طراحی تمیزتر که از اواخر دهه ۹۰ میلادی تاکنون تکامل یافته ترکیب کرده است. با دیدن پاترول سوپر سافاری می‌توانید نزدیکی آن با نیسان آرمادای بازار آمریکا را حس کنید.

Nissan Patrol Super Safari 4

هم‌اکنون پنجمین نسل این خودرو بهبود یافته و یک سال دیگر را نیز در بازار خاورمیانه سپری می‌کند.

Nissan Patrol Super Safari 5

احتمالاً واضح‌ترین تغییر این خودرو اضافه شدن رنگ مشکی به رنگ‌های بدنه کنونی که شامل سفید و طلایی است می‌باشد. واقعاً هم همین‌طور است! سپرها، بچه گلگیرها و سقف همچون همیشه رنگ متمایزی را دریافت کرده‌اند اما تفاوت سوپر سافاری ۲۰۲۱ این است که رنگ طلایی به‌صورت آپشن در دسترس می‌باشد. افرادی که اخبار مربوط به این خودرو را دنبال کرده‌اند احتمالاً متوجه رینگ‌های جدید ۱۷ اینچی با ظاهر مشکی و عناصر روشن خواهند شد. همچنین در کناره خودرو نیز نوشته متمایز سوپر سافاری به چشم می‌خورد.

Nissan Patrol Super Safari 2

داخل کابین نیز از پوشش پارچه‌ای متفاوت و آپشن چرم قهوه‌ای با نشان سوپر سافاری استفاده شده است. یک صفحه‌نمایش ۸ اینچی به همراه اپل کارپلی نیز به چشم می‌خورند.

patrol super safari 3patrol super safari 2

مدیر نیسان در خاورمیانه می‌گوید موفقیت پاترول سوپر سافاری در این منطقه به خاطر میراث عمیقی است که بر جای گذاشته است. مدل سال ۲۰۲۱ این خودرو نیز ظاهر مدرن را به پرفورمنس قوی و دوام بالای این شاسی‌بلند اضافه کرده است.

patrol super safari 1

نیسان پاترول سوپر سافاری ۲۰۲۱ قیمت پایه حدود ۱۷۱ هزار درهمی داشته که معادل حدود ۴۷ هزار دلار آمریکاست. شاید این قیمت در بازار آمریکا زیاد باشد مخصوصاً اینکه ظاهر آن نیز خیلی مدرن نیست اما قطعاً افراد زیادی خواهان این شاسی‌بلند هستند. در بازار خاورمیانه نسخه فیس لیفت شده پاترول استاندارد نیز عرضه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *