حوادث خودرویی

برخورد پژو با تیر چراغ برق در بزرگراه همت

برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو 207 با تیر چراغ برق وسط بلوار کاشان مصدومیت راننده را در پی داشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، در پی اطلاع رسانی شهروندان به سامانه 125 مبنی بر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو 207 با تیر چراغ برق وسط بلوار و برخورد آن با یک دستگاه خودرو سواری تیبا، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 22:13 پنجشنبه شب گذشته آتش نشانان ایستگاه 114 را به همراه گروه نجات 8 به محل حادثه در بزرگراه شهید همت، بالاتر از میدان موج بلوار کاشان اعزام کرد.
بهزاد حاج جعفری فرمانده آتش نشانان در این باره گفت: درهنگام رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه خودرو سواری پژو 207 که در مسیر شمال به جنوب بلوار کاشان در حال حرکت بود به علت بی احتیاطی و سرعت بالا با تیر چراغ برق وسط بلوار برخورد کرده و در نهایت خودرو سواری پژو 207 پس از برخورد با یک دستگاه خودرو سواری تیبا متوقف شده بود.
وی ادامه داد: بر اثر این حادثه، راننده و سرنشین خودرو سواری پژو 207 قبل از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج شده بودند.
وی افزود: نیروهای عملیاتی پس از رسیدن به محل حادثه و بازدید و بررسی، ایمن سازی های کامل محل حادثه را با قطع برق و رفع نشت بنزین خودرو سواری پژو 207 انجام دادند و مصدوم را تحویل عوامل اورژانس دادند.
این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از هدایت خودرو به محل ایمن و تحویل خودرو سواری پژو 207 به عوامل انتظامی و پلیس راهور به ماموریت خود پایان دادند
19%20(1)
19%20(2)
19%20(3)
19%20(4)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *