اخبار خودرو

برند لوکس چری به زودی راهی بازار می شود

نمایشگاه بین المللی خودرو فرانکفورت به عنوان معتبرترین نمایشگاه خودرو جهان، در تابستان سال 2017 شاهد رویدادی از صنعت خودروسازی چین بود که همگان را متحیر کرد، برند چری به عنوان بزرگترین صادر کننده خودرو از کشور چین و یکی از تولید کنندگان خودرو در این کشور برند جدید و لوکس خود یعنی اکسید را معرفی کرد تا با خودروهای پرمیوم بازار به رقابت تنگاتنگ بپردازد.

به گزارش عصر ایران اکسید حاصل سرمایه گذاری های کلان چری در تحقیق و توسعه ، ایجاد مراکز تحقیق درشانگهای ، فرانکفورت و مرکز تکنولوژی در آمریکا است ، از سوی دیگر قرار داد همکاری مشترک چری با برند لوکس ساز جاگوار –لندرور نیز تاثیرات خود را به خوبی در اکسید نشان داده است.

برند لوکس چری به زودی راهی بازار می شود (+عکس)

آخرین تکنولوژی های روز و متد طراحی در اکسید به کار گرفته شده است تا محصولی معرفی گردد که بتواند استانداردهای سختگیرانه بازار آمریکا و اروپا را پاس نموده و وارد این بازارها گردد.

این شاسی بلند نخستین محصول برند اکسید است که شرکت چری کانسپت مدلهای شاسی بلند بعدی را نیز در نمایشگاه های معتبر به عنوان اکسید کوپه معرفی کرده که یک خودروی پیشرفته برقی بوده و کاملا توان رقابت با خودروهای لوکس ژاپنی و اروپایی را دارد.

اکسید را می توان ورود پر جسارت چری و استراتژی جدید این شرکت برای ورود به سطح بالا و لوکس بازار خودرو نامید ، تا به زودی شاهد تردد خودروهای لوکس این گونه برندها در اقصی نقاط جهان باشیم ،اتفاقی که خیلی سریع رخ داد و شاید باورش کمی سخت باشد اما به سرعت انجام خواهد پذیرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *