اخبار خودرو

به زودی، 2خدمت جدید امداد خودرو ایران رونمایی می شود

شهرام صالحی مدیرعامل امداد خودرو ایران با اعلام این خبر گفت: شرکت امداد خودرو ایران در راستای تکریم هر چه بیشتر مشتریان و با هدف گسترش خدمات امدادی در ایام دهه مبارک فجر از دو خدمت جدید “امداد گلس” و” تعمیرات در محل” رونمایی خواهد کرد.

وی با اشاره به خدمت جدید امداد گلس اظهار داشت: در خدمت جدید امداد گلس، مشتریان می توانند بدون مراجعه به شبکه تعمیرگاهی و در محل مورد نظر خدمات تعمیر و تعویض شیشه خودرو را دریافت کنند.

مدیرعامل امداد خودرو ایران همچنین انجام تعمیرات در محل بر اساس خواست مشتری و در زمان تعیین شده را دومین خدمت جدید این شرکت اعلام و تصریح کرد: انجام تعمیرات در محل بر اساس درخواست مشتری و در زمان تعیین شده توسط مشتری خدمت جدید دیگر شرکت امداد خودرو ایران به مشترکان است که در غالب نیو اتوکلیک و از طریق اپلیکیشن ایساکو ارائه می شود.

صالحی اضافه کرد: در خدمت جدید امداد خودرو ایران مشتری می تواند از طریق اپلیکیشن ایساکو در بخش اتو کلیک رفته و خدمات مورد نیاز و زمان آن را تعیین نماید تا امدادگر به محل اعزام و خدمت مورد درخواست را به مشتری ارائه کند.

وی خاطرنشان کرد: در خدمت امدادی جدید علاوه بر سرویس هایی که به صورت منظم برای خودرو تعریف شده، مشتریان می توانند تعمیرات بقیه اجزای خودرو را در محل مورد نظر و بر اساس زمان مورد درخواست دریافت کنند.

منبع: persiankhodro

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *