ب‌ام‌و i8 رودستر E.N. آرمی ادیشن

ب ام و i8

نسخه‌ی استاندارد ب‌ام‌و i8 خودرویی با ظاهری بسیار آینده نگرانه است اما این نسخه‌ی خاص که E.N آرمی ادیشن نام دارد کاملاً ظاهر برجسته و متمایزی پیدا کرده و در بدنه‌ی آن تغییرات زیادی مشاهده می‌شود.


بیایید کار را با نمای جلو آغاز کنیم. کمپانی تیونینگ EVE.RYN سپر جلوی سفارشی برای خودروی اسپورت و هیبریدی ب‌ام‌و تدارک دیده است. در این بخش می‌توانیم ورودی‌های هوای فیبر کربنی را نیز ببینیم. نگاهی سریع به بخش‌های جانبی نشان‌دهنده‌ی قوس‌های چرخ ویژه و رینگ‌های طلایی است. کاپوت اصلاح شده با عناصر مشکی مات نیز تکمیل کننده‌ی این تغییرات هستند.

در پروفایل جانبی این i8 تغییر یافته علاوه بر قوس‌های چرخ و رینگ‌های طلایی می‌توانیم رکاب‌های متمایزی را نیز ببینیم. تیونر یاد شده کار خود را با دست‌کاری نمای عقب و استفاده از دیفیوزر فیبر کربن سفارشی و بالی بزرگ به پایان رسانده‌اند.

البته موضوع دیگری که به آن اشاره نشد رنگ بدنه است که قطعاً الهام‌بخش نام i8 نیز بوده است. بدنه رنگ سبز روشن مات را به خود گرفته ولی عناصر تیره‌تر زیادی هم دیده می‌شوند. حتی نشان‌های ب‌ام‌و روی کاپوت و نمای عقب نیز اصلاح شده و بجای رنگ‌های آبی مشهور باواریا رنگ سبز دارند.


این کمپانی تیونینگ علیرغم ایجاد ظاهری دیوانه‌وار برای i8 دستی بر سر و روی قوای محرکه‌ی هیبریدی این خودرو نکشیده و بنابراین این خودرو همچنان قدرت ۳۶۹ اسب بخاری دارد.

منبع

برگشت به بالا