نقد، بررسی و معرفی خودرو

ب‌ام‌و i8 رودستر E.N. آرمی ادیشن

نسخه‌ی استاندارد ب‌ام‌و i8 خودرویی با ظاهری بسیار آینده نگرانه است اما این نسخه‌ی خاص که E.N آرمی ادیشن نام دارد کاملاً ظاهر برجسته و متمایزی پیدا کرده و در بدنه‌ی آن تغییرات زیادی مشاهده می‌شود.

bmw i8 roadster army 19
بیایید کار را با نمای جلو آغاز کنیم. کمپانی تیونینگ EVE.RYN سپر جلوی سفارشی برای خودروی اسپورت و هیبریدی ب‌ام‌و تدارک دیده است. در این بخش می‌توانیم ورودی‌های هوای فیبر کربنی را نیز ببینیم. نگاهی سریع به بخش‌های جانبی نشان‌دهنده‌ی قوس‌های چرخ ویژه و رینگ‌های طلایی است. کاپوت اصلاح شده با عناصر مشکی مات نیز تکمیل کننده‌ی این تغییرات هستند.

bmw i8 roadster army 13

در پروفایل جانبی این i8 تغییر یافته علاوه بر قوس‌های چرخ و رینگ‌های طلایی می‌توانیم رکاب‌های متمایزی را نیز ببینیم. تیونر یاد شده کار خود را با دست‌کاری نمای عقب و استفاده از دیفیوزر فیبر کربن سفارشی و بالی بزرگ به پایان رسانده‌اند.

bmw i8 roadster army 20

bmw i8 roadster army 17

البته موضوع دیگری که به آن اشاره نشد رنگ بدنه است که قطعاً الهام‌بخش نام i8 نیز بوده است. بدنه رنگ سبز روشن مات را به خود گرفته ولی عناصر تیره‌تر زیادی هم دیده می‌شوند. حتی نشان‌های ب‌ام‌و روی کاپوت و نمای عقب نیز اصلاح شده و بجای رنگ‌های آبی مشهور باواریا رنگ سبز دارند.

bmw i8 roadster army 23
این کمپانی تیونینگ علیرغم ایجاد ظاهری دیوانه‌وار برای i8 دستی بر سر و روی قوای محرکه‌ی هیبریدی این خودرو نکشیده و بنابراین این خودرو همچنان قدرت 369 اسب بخاری دارد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *