ب ام و X6 مدل ۲۰۲۰ با ظاهری تهاجمی تر

bmw x6 2020

در روزهای اخیر چند تصویر از ب‌ام‌و X6 در فشای مجازی منتشر شد.

به نقل از “کارسکوپ“، تصاویر منتشر شده از جدیدترین نسخه X6  با سپر جلوی پهن‌تر، دریچه‌های هوای بیشتر و جلوپنجره بزرگتر  منتشر شد.  جلوپنجره بزرگ و کلیه‌ای شکل این خودرو از اطراف به چراغ‌های باریک و کشیده متصل می‌شود.

اگر به سمت عقب خودرو حرکت کنیم شاهد بدنه پر پیچ و خم خودرو و کاپوت تراشیده شده آن خواهیم بود. در نمای عقب این خودرو شاهد تغییرات بیشتری هستیم. در این نما چراغ‌های کشیده شما را به یاد خودروهای سری ۸ می‌اندازد.  ما همچنین شاهد دیفیوزرهای اسپورت و در عقبی با زوایای بیشتر در X6 جدید هستیم.

متاسفانه تصویری از فضای داخلی این خودرو در دسترس نیست. با این وجود تصور می‌شود فضای داخلی این خودرو تا حدی از X5 بزرگتر باشد. در پی چنین تصوری، وجود یک صفحه پشت آمپر ۱۲.۳ اینچی و یک نمایشگر اطلاعات- سرگرمی در همین ابعاد بعید به نظر نمی‌رسد.

ب‌ام‌و x6 2020: ترکیبی از یک ظاهر تهاجمی و جلو پنجر بزرگ

براساس گزارش‌ها X6 جدید با طیف گسترده‌ای از سامانه‌های پشتیبانی مانند “کنترل کروز فعال”، نگه‌دارنده بین خطوط، سامانه “حرکت- توقف” و عملکرد تغییر خودکار بین خطوط مجهز شده است.

گزینه‌های موتوری این خودرو نیز شبیه نسخه‌های X5 جدید خواهند بود. به همین دلیل مشتریان در بازار آمریکا شاهد موتورهای سه لیتری توربوشارژ ۶ سیلندر خطی با گشتاور ۴۴۷ نیوتن‌متر و قدرت ۳۳۵ اسب‌بخار در آن خواهند بود.

این موتور با یک سامانه انتقال قدرت خودکار ۸ سرعته هماهنگ شده و به صورت استاندارد با قابلیت محرک تمام چرخ ارائه می‌شود. پیش‌بینی می‌شود  این خودرو مانند نمونه‌های x5 در ۵.۳ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر می‌رسد.

ب‌ام‌و x6 2020: ترکیبی از یک ظاهر تهاجمی و جلو پنجر بزرگ

نمونه‌های قدرتمندتر x6 xDrive50i با موتورهای ۴.۴ لیتری توئین توربو و با گشتاوری حدود ۶۴۹ نیوتن‌متر توانی حدود ۴۵۶ اسب‌بخار تولید می‌کند. این خودرو در ۴.۶ ثانیه به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر خواهد رسید.

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  1. رمان گفت:

    این ماشینا تو کشورای خودشون زیاد قیمتی ندارن ، خوش بحالشون

برگشت به بالا
اخبار خودرو | مقالات خودرو | فروشگاه دناروید