اخبار خودرو

تایرهای جدید اینگونه خواهد شد (+عکس و فیلم)

کمپانی “تایر هانکوک” در آکادمی “iF Design” با سه طرح ویژه برنده عناوین برتر در بخش “طراحی مفهومی حرفه‌ای” و “محصولات تولیدی” شد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “تایر پرس“، اطلاعات زیادی در خصوص این طرح‌ها وجود ندارد و برای کسب اطلاع از این موضوع باید تا 15 مارس (زمان برگزاری آکادمی) صبر کرد. این عنواین برتر به تایرهای مفهومی “هگزونیک”، “HLS-23” و تایرهای تمام فصل “هانکوک کینرژی” تعلق می‌گیرد.

آینده تایرهای جهان

تایرهای “کینرژی 4s2 ” برنده بخش “محصولات” آکادمی  در سال گذشته معرفی شدند. تایرهای هگزونیک نیز برای خودران‌ها و در تقابل با “اپلیکشین‌های اشتراک خودرو” مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تایرها از حسگرهای هوشمند برای ارائه رانندگی بهینه استفاده می‌کنند. نسخه‌های “HLS-23” نیز مدل  مفهومی از سامانه  پشتیبانی حمل و نقل در آینده با قابلیت تشخیص شارژ خودکار و  مختصات جاده بهره می‌برند.

هیون بوم چو مدیر عامل شرکت “تایر هانکوک” در این خصوص گفت: به برتری در آکادمی iF Design Award افتخار می‌کنیم و تعهد داریم تا کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین  طراحی‌های تایر را به جهان بشناسانیم. وی در این راستا اضافه کرد: در این مسیر تمرکز زیادی روی فناوری‌های برتر و خلاقیت وجود دارد.

آکادمی ” iF Design Award” هرساله در 7 بخش اصلی “محصولات، بسته‌بندی، ارتباطات،  طراحی داخلی، مفهومی‌های حرفه‌ای، طراحی خدمات منظم و معماری با 72 زیر مجموعه توسط شرکت مشاوره بازاریابی آلمان در “طراحی بین‌المللی همایش” برگزار می‌شود.

 

دناروید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *