اخبار خودرو

تجسم مجازی شاسی‌بلند جدید جنسیس GV80

جنسیس G70 یکی از خبرسازترین خودروهای چند سال اخیر بوده است. این سدان اسپورت چندین جایزه از جمله جایزه‌ی خودروی سال آمریکای شمالی را برنده شده و در بررسی وب‌سایت موتور 1 نیز از 10 امتیاز موفق به کسب 7 امتیاز شده است. هم‌اکنون جنسیس امیدوار است موفقیت خود را به کلاس شاسی بلندها نیز تعمیم دهد. گفته شده اولین شاسی‌بلند جنسیس در سال جاری معرفی خواهد شد.

genesis gv80 suv render
اخیراً یکی از وب‌سایت‌های خودرویی رندری از جنسیس GV80 منتشر کرده و طراحی این خودرو به‌طور سورپرایز کننده‌ای جذاب از کار درآمده است. این شاسی‌بلند دیجیتالی دارای برخی ویژگی‌های ظاهری کانسپت GV80 بوده اما عناصر خودروهای تولیدی سدان های G70، G80 و G90 نیز در آن دیده می‌شوند. چراغ‌های جلوی نازک LED، جلوپنجره‌ی چندضلعی و رینگ‌هایی با پره‌های زیاد نیز حس بسیار سطح بالایی ایجاد کرده‌اند.

genesis gv80 suv render 2
نمای عقب خودرو ساده‌تر بوده اما همچنان زیباست. چراغ‌های یکپارچه‌ی این رندر همان روندی را طی کرده که این روزها در دنیای خودرو دیده می‌شود. یک تریم نقره‌ای نیز اطراف لوگوی جنسیس را در بر گرفته است. در کل ظاهر این خودرو جذاب به نظر می‌رسد و عضوی فوق‌العاده برای خانواده‌ی رو به گسترش جنسیس می‌باشد.

genesis gv80 spy photo
نسخه‌ی تولیدی جنسیس GV80 از پلتفرمی مشترک با سدان G80 استفاده خواهد کرد. به این ترتیب شاسی‌بلند موردبحث به‌صورت دیفرانسیل عقب و چهار چرخ محرک در دسترس خواهد بود و با پیشرانه‌هایی همچون 6 سیلندر 3.8 لیتری، 6 سیلندر 3.3 لیتری توئین توربو و 8 سیلندر 5 لیتری عرضه خواهد شد. هنوز قدرت تولیدی پیشرانه‌های این خودرو مشخص نیست اما مدل G80 اسپورت خروجی 365 اسبی دارد.

genesis gv80 spy 2
جنسیس زمان دقیق رونمایی این خودرو را اعلام نکرده اما انتظار داریم آن را در فصل پاییز ببینیم و فروشش نیز از اوایل سال 2020 آغاز شود. سدان G80 قیمت پایه‌ی 42050 دلاری دارد بنابراین انتظار داریم شاسی‌بلند جنسیس کمی گران‌تر باشد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *