حوادث خودرویی

تصادف شدید در جاده ورامین/یک نفر فوت و ۲ نفر به شدت مجروح شدند

تصادف شدید در جاده ورامین/یک نفر فوت و ۲ نفر به شدت مجروح شدند

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف شدید در جاده ورامین خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر فوت و ۲ نفر به شدت مجروح شدند.

سید جلال ملکی عصر جمعه با اعلام خبر یک مورد حادثه تصادف در جاده ورامین به سمت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۳ و ۴ دقیقه امروز جمعه در جاده ورامین به سمت تهران مقابل پمپ بنزین فیروز آباد رخ داد که به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود و بلافاصله ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی در ادامه افزود: اولین ایستگاه ۴ دقیقه پس از اعلام حادثه حاضر می‌شود که اتشنشانان ملاحظه می‌کنند که پژه ۲۰۶ اس دی با ۳ نفر سرنشین جوان ۱۷ ساله در حین حرکت به دلیل نامشخص از مسیر منحرف شده و با گاردریل میانی جاده برخورد کرده و به طور کامل واژگون شده است.

وی در تشریح بیشتر این حادثه گفت: پیش از رسیدن اتش نشانان هر ۳ سرنشین از خودرو خارج شده بودند و با توجه به اینکه یکی از سرنشینان ۱۲ متر قبل از خودرو و سرنشین دیگر ۱۵ متر بعد از خودرو بودند نشان می‌دهد که سرنشینان از خودرو به بیرون پرتاب شده‌اند که باید توسط کارشناسان مورد بررسی قرار بگیرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران بیان داشت: هر ۳ سرنشین که بیرون از خودرو بودند به عوامل اورژانس تحویل داده شدند و یکی از سرنشینان به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده بود و ۲ سرنشین دیگر به شدت از ناحیه سر و گردن دچار مصدومیت شده بوند و این ۲ نفر زنده اما با وضع وخیم و مصدومیت شدید بودند و در نهایت خودرو به پارکینگ انتقال داده شد و نیروها در حال ایمن سازی و تحویل محل به پلیس راهور هستند.

منبع
mehrnews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *