اخبار خودرو

تصاویری از کراس‌اوور جدید جیلی VX11

به گفتهٔ یکی از مقامات رسمی جیلی، جدیدترین کراس‌اوور این شرکت که فعلاً با کد داخلی VX11 شناخته می‌شود، در سال 2020 به بازار چین عرضه خواهد شد.

حال نیز تصاویری از این ماشین منتشر شده است که نمای کاملی از طراحی بیرونی آن‌را نشان می‌دهد. VX11 از همان ویژگی‌های طراحی محصولات جیلی برخوردار است اما جزئیات آن اصلاح شده تا خودرویی توانمند و سرسخت به نظر برسد. در این کراس‌اوور میان سایز از چراغ‌های جلوی چندضلعی استفاده شده که با برشی توخالی در زیر جلوپنجره به هم متصل شده‌اند.

 

Geely VX11 2

VX11 در نمای جانبی با بدنه‌ای بلند و خطوط عضلانی ابرو مانند روی گلگیرها، خودروی مستحکمی به نظر می‌رسد. کراس‌اوور جدید جیلی از عقب اما در کل نسبتاً ساده به نظر می‌رسد.

در اینجا چراغ‌های عقب که انتظار می‌رود تمام LED باشند، با نواری کرومی به هم متصل شده‌اند که خودرو را عریض‌تر از آنچه هست نشان می‌دهد. درمجموع شکل کلی VX11 بیشتر از کراس‌اوورهای قبلی جیلی به یک شاسی‌بلند واقعی شباهت دارد.

Geely VX11 1

طول، عرض و ارتفاع این ماشین به ترتیب برابر با 4,830 میلی‌متر، 1,900 میلی‌متر و 1,780 میلی‌متر بوده و فاصلهٔ محوری آن‌هم برابر با 2,815 میلی‌متر است. در بخش تجهیزات و امکانات، جیلی برای کراس‌اوور جدید خود مواردی مثل چراغ‌های جلوی ماتریکس، رادار، سانروف پانورامیک و… را در نظر گرفته است.

طبق اطلاعاتی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، جیلی VX11 با دو پیشرانهٔ مختلف 1.5 لیتری توربو و 1.8 لیتری توربو به بازار عرضه خواهد شد که به ترتیب 177 اسب بخار و 184 اسب بخار قدرت دارند.

Geely VX11 SUV leaked 02

 

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *