اخبار خودرو

تصاویر جاسوسی هیوندای سانتافه فیس‌لیفت

سرانجام پس از انتشار تصاویر جاسوسی و تیزرهای متعدد نسل جدید کیا سورنتو 2021 معرفی شد. به همین منوال برند خواهر کیا یعنی هیوندای هم در حال کار روی پسرعموی سورنتو یعنی سانتافه 2021 می‌باشد. انتظار می‌رود این خودرو بهبود قابل‌توجهی نسبت به مدل فعلی داشته باشد و شاید در بین بهترین‌های کلاس خود نیز قرار گیرد.

Facelifted Hyundai Santa Fe 1

اگرچه سانتافه از همان پلتفرم سورنتو استفاده می‌کند اما طراحی دو خودرو تفاوت زیادی با یکدیگر دارد. درست همانند برادران بزرگ‌تر یعنی پالیسید و تلوراید، سانتافه و سورنتو تفاوت‌های بصری قابل‌توجهی با یکدیگر دارند. عکاسان صنعتی فعلاً سانتافه را در حال تست زمستانی رؤیت کرده‌اند.

Facelifted Hyundai Santa Fe 3

این خودرو استتار زیادی داشته اما از رینگ‌های جدیدی که شاید در مدل‌های فول تر بکار رود استفاده می‌کند. در نمای جلو همان طراحی جداگانه چراغ‌ها حفظ خواهد شد و به نظر می‌رسد چراغ‌های عقب هم کاملاً شبیه مدل فعلی هستند هرچند احتمال بازنگری اندک در آن‌ها وجود دارد. استفاده از سپرهای جدید نیز باعث بهبود طراحی این خودرو خواهد شد هرچند وجود پوشش‌های استتاری مانع از دیدن آن‌ها می‌شود.

Facelifted Hyundai Santa Fe 2

به لطف معرفی سورنتوی جدید هم‌اکنون می‌توانیم ایده‌ی بهتری از زیر کاپوت سانتافه را داشته باشیم. انتظار می‌رود محبوب‌ترین پیشرانه برای سانتافه از نوع 4 سیلندر 2.5 لیتری با قدرت حداقل 290 اسب بخار باشد. نسخه‌های هیبریدی و پلاگین هیبریدی نیز عرضه خواهند شد. یک پیشرانه دیزلی نیز برای سانتافه در بازارهای اروپایی قابل انتخاب خواهد بود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *