تصاویر لو رفته رنو Zoe 2020

رنو Zoe 2020

تصویری که طبق شنیده‌ها نشان دهنده‌ی طراحی رنو Zoe 2020 است در فضای مجازی منتشر شده و سروصدای زیادی به پا کرده است.


اگرچه به سختی می‌توان باور کرد این تصویر نشان دهنده‌ی رنو Zoe 2020 نونوار شده واقعی باشد اما خب فعلاً قانع شده‌ایم چنین تصویری حقیقت دارد.

چند وقتی است که می‌دانیم رنو در حال آماده‌سازی نسل جدید این هاچبک تمام الکتریکی بوده و همین هفته‌ی پیش بود که تصاویر نسخه‌ی پیش‌تولیدی آن با پوشش استتاری سنگین منتشر شد. این تصاویر جاسوسی نشان می‌دادند که نسل جدید Zoe از نظر طراحی تفاوت زیادی با مدل فعلی نخواهد داشت.


همان‌گونه که انتظار می‌رفت اگرچه روح خودرو خیلی تغییر نکرده اما برخی اصلاحات باعث شده‌اند نمای جلوی این خودرو گیراتر شود. چراغ‌های جلوی جدید با همراه دیلایت های LED، بخش پایینی جدید جلوپنجره و ورودی‌های هوای متفاوت از جمله بهبودهای ظاهری این خودرو هستند. در کل می‌توان گفت نمای جلوی این خودرو هدفمندتر از قبل می‌باشد.

گفته شده علیرغم اصلاحات بصری کم، Zoe جدید برخی به‌روزرسانی‌های جدی را در زیر پوستش تجربه خواهد کرد. این خودرو از معماری الکتریکی رنو سود خواهد برد و شاید با مجموعه باتری‌ای به بزرگی ۵۰ کیلووات ساعت هم عرضه شود که برد حدود ۴۰۰ کیلومتری را به ارمغان می‌آورد. احتمالاً این خودرو به سیستم‌های نوینی همچون دستیار حفظ خودرو بین خطوط و کروز کنترل تطبیقی با عملکرد توقف و حرکت هم مجهز خواهد شد.

برگشت به بالا
اخبار خودرو | مقالات خودرو | فروشگاه دناروید