نقد، بررسی و معرفی خودرو

تویوتا هایلوکس سفارشی 2019

تویوتا نسخه‌ای سفارشی از پیکاپ هایلوکس را به نمایشگاه خودروهای تجاری بیرمنگام بریتانیا آورده است.

2019 toyota hilux special edition 41
این خودروساز ژاپنی می‌گوید مدل جدید هایلوکس نشان‌دهنده‌ی رشد فروش این خودرو در بازارهای اروپایی می‌باشد. خودروی یاد شده که هایلوکس سفارشی 2019 نامیده می‌شود از ویژگی‌های ظاهری و کابین متمایزی سود می‌برد.

2019 toyota hilux special edition 25

2019 toyota hilux special edition 76

2019 toyota hilux special edition 22
در بدنه‌ی این خودرو می‌توانیم قطعات مشکی و خاکستری تیره همچون بخش بالایی جلوپنجره، اطراف مه شکن‌ها، رکاب‌های جانبی، دستگیره‌های درب، پوشش آینه‌های جانبی و گوشه‌های سپر عقب را مشاهده کنیم. همچنین تویوتا از رینگ‌های 18 اینچی آلیاژی و بدنه‌ای دو رنگ برای کشورهای اروپای غربی و رنگ بدنه‌ی مشکی برای بازارهای اروپای شرقی سود برده است.

2019 toyota hilux special edition 14
داخل کابین هایلوکس سفارشی نیز شاهد فضایی مشکی، پشت آمپرها با تریم کرومی و عناصر پیانو بلک روی داشبورد، غربیلک فرمان، اهرم تعویض دنده و پانل درب‌ها هستیم.

از دیگر ویژگی‌های سفارشی این پیکاپ محبوب می‌توان به پشت آمپرهایی با پس‌زمینه‌ی سفیدرنگ و انیمیشن روی صفحه‌نمایش در زمان استارت پیشرانه اشاره کرد.

حتی کلید استارت نیز ویژه بوده و دارای طرحی منحصربه‌فرد از نمای جلوی هایلوکس می‌باشد.

همانند تمامی مدل‌های هایلوکس، این مدل سفارشی نیز با بسته‌ی ایمنی تویوتا عرضه می‌شود. این بسته شامل تجهیزاتی همچون سیستم پیشگیری از برخورد با تشخیص عابران، کروز کنترل تطبیقی، دستیار تشخیص علائم ترافیکی، هشدار خروج از مسیر و… می‌باشد.

2019 toyota hilux special edition 77

2019 toyota hilux special edition 79
هایلوکس 2019 سفارشی از ماه آگوست وارد بازارهای اروپایی خواهد شد.

منبع
pedal

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *