اخبار خودرو

تکذیب خبر خرید بوگاتی La Voiture Noire توسط رونالدو

زمانی که خبر مربوط به خرید گران‌ترین خودروی دنیا توسط کریستیانو رونالدو در رسانه‌ها منتشر شد بسیاری از افراد آن را در حد گمانی زنی دانستند.

Bugatti La Voiture Noire 2019 1024 07
این خبر در حالی منتشر شده بود که چند ماه پیش اخبار زیادی درباره‌ی خرید بوگاتی La Voiture Noire توسط مدیرعامل اسبق گروه فولکس‌واگن یعنی فردیناند پژ به گوش می‌رسید. اگرچه هنوز هم نمی‌دانیم مالک این خودروی پرحاشیه کیست اما خب حداقل می‌دانیم که این فرد رونالدو نیست!

noire
سخنگوی رونالدو در بیانیه‌ای که منتشر ساخته اعلام کرده است:

داستان منتشر شده درست نیست. او خودروی یاد شده را نخریده است.

یکی از مدیران بوگاتی اعلام کرده علیرغم سؤالات زیادی که اصحاب رسانه درباره‌ی هویت خریدار این خودرو داشته‌اند اما این خودروساز فرانسوی نمی‌تواند به شایعات و گمانه‌زنی‌ها پاسخی بدهد. او می‌گوید:

ما به حریم شخصی خریداران احترام می‌گذاریم و آن‌ها باید تصمیم بگیرند که خبرهایی از این دست منتشر شود یا نه. من نمی‌توانم هیچ خبری را تأیید یا رد بکنم.

اگرچه برخی افراد معتقدند این بیانیه راهی هوشمندانه برای صحه گذاشتن بر خرید بوگاتی La Voiture Noire است اما ما چنین چیزی را باور نداریم.

Bugatti La Voiture Noire 2019 1024 09
ظاهراً بوگاتی یک حراجی مخفیانه و شخصی برای فروش این خودرو برگزار کرده و تنها مشتریان تاپ این برند امکان حضور در آنجا را داشته‌اند. اگرچه رونالدو مالک ویرون و شیرون است اما گفته شده فردیناند پژ در این حراجی پیروز شده و خودرو را با بهای 16.7 میلیون یورو خریده است. اگر پژ خریدار واقعی این خودرو باشد شاید هرگز شاهد تأیید این مسئله نباشیم زیرا پژ در گروه فولکس‌واگن شخصیت چندان محبوبی نیست. همین چند سال پیش بود که پژو ادعا کرد پیش از اعلام عمومی دیزل گیت از آن باخبر بوده و فولکس هم به همین خاطر از او شکایت کرد.

دکتر فردیناند پیچ، همچنان یکی از سهامداران عمده فولکس می باشد

منبع
pedal

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *