تیونینگ والد اینترنشنال برای مرسدس بنز S کلاس

تیونینگ والد اینترنشنال

اینستاگرام دناروید

کمپانی تیونینگ والد اینترنشنال در طول این سال‌ها از نام “بلک بایسون” روی خودروهای گوناگونی استفاده کرده که جدیدترین آن‌ها این مرسدس بنز S کلاس است.

 

 

این نسل از S کلاس که با کد W222 شناخته می‌شود از سال ۲۰۱۷ وارد خط تولید شده و کیت بدنه‌ی والد هم شامل اسپویلرهای جلو و عقب جدید، بال روی صندوق، رکاب‌های جانبی، ورودی‌های هوای روی گلگیرها، پانل ستون فیبر کربنی و نگه‌دارنده پلاک می‌باشد.

 

 

مافلرهای فولادی ضدزنگ نیز در این خودرو دیده می‌شوند. یکی دیگر از ویژگی‌های چشمگیر S کلاس تیون شده کیت کاهش ارتفاعی است که باعث شده این خودرو کاملاً کف‌خواب شده و رینگ‌های بزرگ نیز کاملاً به چشم می‌آیند. این سدان لوکس و پرچم‌دار بدنه‌ای سفیدرنگ را با عناصری مشکی‌رنگ، جلوپنجره‌ای کرومی، رینگ‌های نقره‌ای و همچنین لوگوهای والد و بلک بایسون ترکیب کرده است.

 

 

جدای از پدال شیفترهای افترمارکتی ساخته شده از فیبر کربن هیچ تغییری در کابین رخ نداده است. البته کمپانی‌های زیادی وجود دارند که کل کابین S کلاس را بهبود بخشیده و از ویژگی‌های متمایزی استفاده کرده‌اند. والد به قوای محرکه این خودرو نیز دست نزده هرچند بازهم کمپانی‌های متعددی با کیت‌های قدرت انتظار مشتریان را می‌کشند.

 

منبع

فروشگاه دناروید

برگشت به بالا
اخبار خودرو | مقالات خودرو | فروشگاه دناروید
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه