نقد، بررسی و معرفی خودرو

تیونینگ والد اینترنشنال برای مرسدس بنز S کلاس

کمپانی تیونینگ والد اینترنشنال در طول این سال‌ها از نام “بلک بایسون” روی خودروهای گوناگونی استفاده کرده که جدیدترین آن‌ها این مرسدس بنز S کلاس است.

 

mercedes benz s class w222 tuning wald 12

 

این نسل از S کلاس که با کد W222 شناخته می‌شود از سال 2017 وارد خط تولید شده و کیت بدنه‌ی والد هم شامل اسپویلرهای جلو و عقب جدید، بال روی صندوق، رکاب‌های جانبی، ورودی‌های هوای روی گلگیرها، پانل ستون فیبر کربنی و نگه‌دارنده پلاک می‌باشد.

 

mercedes benz s class w222 tuning wald 1

 

مافلرهای فولادی ضدزنگ نیز در این خودرو دیده می‌شوند. یکی دیگر از ویژگی‌های چشمگیر S کلاس تیون شده کیت کاهش ارتفاعی است که باعث شده این خودرو کاملاً کف‌خواب شده و رینگ‌های بزرگ نیز کاملاً به چشم می‌آیند. این سدان لوکس و پرچم‌دار بدنه‌ای سفیدرنگ را با عناصری مشکی‌رنگ، جلوپنجره‌ای کرومی، رینگ‌های نقره‌ای و همچنین لوگوهای والد و بلک بایسون ترکیب کرده است.

 

mercedes benz s class w222 tuning wald 6

 

جدای از پدال شیفترهای افترمارکتی ساخته شده از فیبر کربن هیچ تغییری در کابین رخ نداده است. البته کمپانی‌های زیادی وجود دارند که کل کابین S کلاس را بهبود بخشیده و از ویژگی‌های متمایزی استفاده کرده‌اند. والد به قوای محرکه این خودرو نیز دست نزده هرچند بازهم کمپانی‌های متعددی با کیت‌های قدرت انتظار مشتریان را می‌کشند.

 

mercedes benz s class w222 tuning wald 3

mercedes benz s class w222 tuning wald 10

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *