تیگو ۸ در حال تست فنی در خیابان‌های ایران

چری تیگو 8

اینستاگرام دناروید

پس از گذشت چندین ماه از معرفی رسمی چری تیگو ۸ در چین حال تصاویر جدید نشان می دهد که این خودرو با ظاهری استتاری در حال طی کردن تست های فنی در ایران است.

گویا شرکت مدیران خودرو با وارد کردن تعدادی از این خودرو به ایران در حال بررسی و انجام تست‌های تطبیق آن با شرایط آب و هوایی ایران و در نهایت تولید آن در کشور است

این تصاویر تعدادی از خودروهای تیگو ۸ در تهران را نشان می دهد که برای مشخص نشدن نوع خودرو برخی از زوایای خودرو پوشیده شده است.

استفاده از موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژر  که با قدرت تقریبی ۱۴۷ اسب بخار، وجه مشترک تعدادی از خودروهای چری مانند تیگو ۷ و آریزو ۶ است که احتمالا همین موتور البته با قدرت و گشتاور بیشتری بر روی تیگو ۸ نیز مورد استفاده قرار گیرد.

این خودرو چند ماه پیش به طور رسمی در نمایشگاه خودروی چین معرفی شده بود و حال  با توجه به حضور آن در ایران به نظر می رسد باید به زودی شاهد ورود تیگو ۸ به بازار کشور هم باشیم.

در تازه ترین رده بندی پرفروش ترین خودروهای بازار چین از ابتدای سال جاری میلادی(۲۰۱۹) ، خودروی چری تیگو ۸  با آنکه مدت زیادی از حضورش در بازار چین نمی گذرد توانسته بود رتبه ۶۷  را در بین ۱۰۰ خودروی پرفروش بازار چین کسب کند.

 

ibodp03ezcwl3aigin.jpg

6x2bhyw6kmrkkoqg239i.jpg

4lmr78tb0nenc4doya2.jpg

منبع

فروشگاه دناروید

آپارات دناروید

برگشت به بالا
اخبار خودرو | مقالات خودرو | فروشگاه دناروید