حوادث خودرویی

جزییاتی از سانحه سقوط خودروی یک شهروند بندرلنگه ای به دریا

جزییاتی از سانحه سقوط خودروی یک شهروند بندرلنگه ای به دریا

بندرلنگه – مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت: فرد مضطر توسط غواص اداره بندر نجات یافت و خودروی سانحه دیده از دریا خارج شد.

 قاسم عسکری نسب در خصوص جزییات این سانحه، اظهارداشت: ساعت ۲۲:۲۰ شامگاه سه شنبه، ششم فروردین ماه جاری یک جوان با خودروی سواری پژو ۴۰۵ پلاک بندر لنگه پس از یک خودروی ارباب رجوع قصد ورود به محوطه بندر تجاری لنگه داشت که با ممانعت ماموران یگان حفاظت بندر مواجه شد اما بدون توجه به فرمان ایست، با سرعت زیاد و انجام حرکات نمایشی از دروازه ورودی بندر عبور کرده و در ضلع غربی بندر با سرعت به درون دریا سقوط کرد.

وی عنوان کرد: بلافاصله پس از اطلاع یگان حفاظت به برج کنترل بندر، علاوه بر آماده باش تیم واکنش سریع و آتش نشانی، غواص مستقر در بندر تجاری لنگه خود را به موقعیت سانحه رسانده و در دقایق اولیه شناور بودن خودرو روی سطح آب دریا، راننده که تنها سرنشین خودرو بوده را از خطر غرق شدن نجات می‌دهد. هر چند فرد خاطی نسبت به نجات یافتن توسط غواص از سانحه غرق شدن درون دریا مقاومت کرده و شواهد مبین عدم تعادل روانی او در هنگام سانحه است.

عسکری نسب اظهارداشت: کمتر از یکساعت پس از وقوع سانحه، به همت تیم عملیات بندری و دریایی و آتش نشانی اداره بنادر و دریانوردی لنگه، خودروی سانحه دیده از آب دریا بیرون آورده شد و فرد خاطی نیز به سرعت از طریق آمبولانس مستقر در بندر تجاری لنگه، به بیمارستان شهید محمدیا شهر بندر لنگه انتقال یافت.

وی خاطرنشان کرد: پس از انجام معاینات پزشکی و درمانی، هم اکنون وضعیت جسمی نامبرده، مساعد گزارش شده است.

محمدی یک مقام قضایی در دادستانی شهرستان بندر لنگه نیز در این رابطه اظهار داشت: آقای “ش. الف” جوان ۲۵ ساله، اهل و ساکن شهر بندر لنگه دارای سابقه کیفری و اقدامانه مجرمانه بوده و طی روزهای اخیر به دلیل برخی اعمال مشکوک به خودکشی و درگیری خانوادگی، تحت پیگیر قضایی بوده است.

شایان ذکر است، هم اکنون پرونده این حادثه توسط پلیس شهرستان بندر لنگه در حال تکمیل اطلاعات و مستندات جهت ارجاع به دستگاه قضایی است.

سقوط پژو به دریا

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *