اخبار خودرو

جیلی الکتریکی با کابین ساده و فناورانه

جیلی از مدل الکتریکی و جهانی خود با نام  GE11 در رویداد “پیش‌نمایش طراحی” در شانگ‌های پرده‌برداری کرد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “کارسکوپ“، GE11 اولین مدل خودروساز چینی در خط تولید جدید “انرژی‌های جدید جیلی” است. این کمپانی قصد دارد مدل جدید خود را با تاکید بر تمام-الکتریکی بودن به جهان بشناساند. فضای بیرون این خودرو ترکیبی از سطوح براق و خطوط سیال و روان است که در نوع خود  می‌تواند چشمگیر به نظر برسد.

نمایش جیلی الکتریکی با کابین ساده و فناورانهنمایش جیلی الکتریکی با کابین ساده و فناورانه

این خودرو همچنین با یک لوگوی نقره‌ای ارائه می‌شود که از این  پس روی تمامی خودروهای خط تولید “انرژی‌های جدید جیلی” دیده خواهد شد.

جیلی در ماه گذشته میلادی از ظاهر و استایل بیرونی خودروی جدید خود پرده‌بردای کرد و اینک تصاویری را از کابین و فضای درونی‌اش نشان می‌دهد. فضایی ساده و فناورانه که مدیون ترکیب یک صفحه نمایش 12.3 اینچی، یک صفحه نمایش شناور کوچک پشت فرمان و دکمه‌های لمسی و نورانی است که جایگزین بسیاری از ابزراها و دکمه‌های مکانیکی در کابین شده است.

نمایش جیلی الکتریکی با کابین ساده و فناورانه

نمایش جیلی الکتریکی با کابین ساده و فناورانه

از ویژگی‌های برجسته این خودرو می‌توان به کنسول دست مرکزی دو لایه با فضای ذخیره کافی، قابلیت شارژ بدون سیم تلفن همراه و فرمان دو پر چند کاربردی اشاره کرد. فرمان، جزئیات هندسی روی داشبورد و گزینه‌های لمسی زیاد تا حدی ذهن را به یاد پیش‌نمایش نسخه جدید مرسدس کلاس S می‌اندازد. جیلی اعلام کرده که تمامی عناصر طراحی بین انسان و محصول در فضای داخلی GE11 رعایت شده و به همین دلیل  طراحی این خودرو را می‌توان “معماری انسانی” نامید.

نمایش جیلی الکتریکی با کابین ساده و فناورانه

مواد به کار رفته در فضای داخلی خودرو مطابق با اصول و قوانین سخت‌گیرانه اتحادیه اروپا و در راستای هماهنگی با محیط زیست انتخاب شده و برای یک نوزاد به دنیا آمده کاملا امن است. پارچه صندلی‌ها سازگاری ویژه‌ای با محیط زیست داشته، ضدآب و قابل تنفس‌اند.

جیلی تمام مشخصات این خودرو را مخفی نگه داشته و احتمالا این مدل را در ماه آینده به شکلی رسمی معرفی خواهد کرد. این خودرو احتمالا در دو شهر بزرگ چین بازار خوبی را از خود خواهد کرد و فروش جهانی آن نیز در دستور کار قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *