اخبار خودرو

خودروی جدید “چری آریزو6 ” با پوشش استتاری در حال تست فنی درایران

آریزو 6 ، سدان لوکس و خانوادگی چری است که به زودی وارد بازار خودروی چین و سپس وارد بازارهای صادراتی چری خواهد شد ولی نکته جالب اینکه این خودرو که پوشش های سنگین استتار را نیز داشت در حال تست فنی در ایران و در شهر بم دیده شد.

مشاهده چری آریزو6 ، در حال تست های فنی در تهران / سوغات جدید مدیران خودرو ، فراتر از انتطار (+عکس)
به گزارش عصر ایران نمایشگاه خودروی 2018 بیجینگ ،شاهد نمایش این سدان لوکس چری برای نخستین بار بود و به نظر می رسد این خودرو مانند برادر خود آریزو5 همزمان با عرضه در بازار چین ، در بازار استراتژیک چری که یکی از انها ایران است نیز عرضه شود.

اخیرا نمونه ایی از این سدان زیبا در حال گذراندن تستهای فنی و آزمایشی در بم رویت شده که نوید ورود این خودروی  سدان چری را به بازار کشور می دهد.

چری اریزو6 با بهره گیری از امکانات ایمنی و رفاهی بالا، موتور توربو و گیربکس جدید در کنار طراحی  مدرن می تواند جایگاه مناسبی  را در میان مشتریان ایرانی بیابد.

مشاهده چری آریزو6 ، در حال تست های فنی در تهران / سوغات جدید مدیران خودرو ، فراتر از انتطار (+عکس)
عکس های فوق چهره استتاری چری آریزو 6 را نشان مید هد ، نکته جالب این است که خودروی فوق هنوز در کشور مادر تولیدش آغاز نشده که مراحل تست را در بازار ایران می گذراند و این نشان دهنده استراتژیک بودن بازار ایران را برای چری داشته و همچنین استراتژی چری برای عرضه به روزترین محصولات خود در بازار ایران دارد.

 

دناروید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *