اخبار خودرو

خودرو هان تنگ ایکس ٧ موفق به اخذ استانداردهای ٨۵ گانه ایران شد

هان تنگ خودروساز چینی دیگری است که قرار است محصولات خود را به صورت مونتاژ داخل توسط بخش تولیدی هولدینگ عظیم خودرو در ایران بفروش برساند. چندی پیش اولین خودرو تولیدی هان تنگ از خط تولید شرکت صنایع تولیدی عظیم خودرو خارج شد.

خودرو هان تنگ ايكس 7 (HANTENG X7) اولين خودرو چينی توليدی در ايران است كه موفق به اخذ استانداردهای 85 گانه خودرویی گرديد.
شركت صنايع توليدی عظيم خودرو نماينده رسمی برند HANTENG AUTO چين، موفق شد تا با تلاشی مجدانه استانداردهای 85 گانه را برای اولين بار در بخش خودروهای توليدی در داخل كشور اخذ نمايد.

1E32F658 C6EF 4F54 97B9 90E388792392

شايان ذكر است محصولات برند هان تنگ ( سری ايكس 7 و ايكس 5 ) از سری خودروهای كراس اوور هستند كه در سايت توليدی شركت عظيم خودرو واقع در شهر بروجرد و در استان لرستان، برای اولین بار در کشور منطبق با استانداردهای اتحاديه اروپا توليد می شوند.
اولين سری توليدی خودرو هان تنگ ايكس 7 در بهمن ماه سال گذشته تحويل خريداران گرديد و پیرو وعده‌ای كه به مشتريان این شركت داده شده بود، مقرر گردید تا در ارديبهشت ماه سال 1398 مراحل شماره گذاری اين خودرو با كيفيت توليدی در ايران نهایی گردد.
این خودرو در سگمنت کراس اور های میان سایز قرار دارد و بر اساس پلت فرم زوتی T210 که در ایران با نام کوپا T210 عرضه شده، بسط و توسعه یافته است.

DAD7922B 4E09 4023 8EB2 1815A2E18CD0

محصول هان تنگ X7 که اولین محصول تولیدی صنایع تولیدی عظیم خودرو است، با قوی ترین پیشرانه قابل انتخاب برای این خودرو یعنی موتور دو لیتری توربو با قدرت 190 اسب بخار و گشتاور 250 نیوتن متر در ایران عرضه می شود.
از رقبای توليدی اين محصول در بازار ايران، می توان به زوتی كوپا، چری تيگو 7، هايما اس 7، جك اس 5 و سوزوکی گرند ويتارا اشاره کرد كه با توجه به مشخصه‌های فنی موجود در اين خودرو و قابليتهای فنی و تجهيزات رفاهی متفاوت آن، رقیبی سرسخت برای رقبا خواهد بود.

منبع
digiato

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *