حوادث خودرویی

دستگیری زوج سارق حرفه ای لوازم خودرو

کلانتری مرزداران از دستگیری زوج سارق حرفه ای سارق لوازم و تجهیزات خودرو خبر داد و گفت: این سارقان بلافاصله پس از سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ  علی آقا طیبی آثار  گفت: ساعت 3 بامداد روز گذشته با تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر اینکه راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری در حال سرقت از داخل خودرویی که کنار خیابان پارک شده است، می باشند، بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی به آدرس اعلامی مراجعه کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سارقان قبل از حضور ماموران کلانتری محل را ترک کرده بودند، تصریح کرد: شهروندی به گشت انتظامی مراجعه و اظهار داشت که یک زن و مرد با یک دستگاه خودرو پژو 405 از دخل خودروی پارک شده سرقت و بلافاصله متواری شده اند.

وی عنوان کرد: باتوجه به اینکه سارقان به تازگی محل را ترک کرده بودند، طرح مهار و دستگیری سارقان اجرا، که پس از گذشت مدتی، تیمی گشت انتظامی کلانتری خودروی سارقان را در نزدیکی همان حوالی مشاهده و دستور ایست دادند.

سرهنگ طیبی آثار با اشاره به اینکه متهمان توجهی به فرمان پلیس نمی کردند و همچنان با سرعت بالا به فرار خود ادامه می دادند و شلیک تیر هوائی مانع فرار متهمان نشده بود، تصریح کرد: ماموران کلانتریلاستیک خودرو را نشانه گرفته و پس از شلیک به لاستیک خودرو، خودرو متهمان متوقف و هر 2 متهم دستگیر شدند.

وی افزود: در بازرسی از خودرو متهمان بیش از 15 قلم اموال مسورقه از قبیل: ضبط ، زاپاس ، جک و غیره کشف شد.

کلانتر محله مرزداران توضیح داد: با دستگیری متهمان مشخص شد که هر2 سارق دارای 2 فقره سابقه دستگیری هستند و به مدت 9 ماه است که از زندان آزاد و بلافاصله پس از آزادی با همکای یکدیگر به سرقت لوازم خودرو مشغول شده اند.

رئیس کلانتری 139 مرزداران با اشاره به اینکه متهمان تا کنون به 17 فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کرده اند، گفت: در تحقیقات پلیسی 5 تن از مال باختگان مورد شناسایی قرار گرفته اند.

گفتنی است هر 2 متهم با تکمیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته اند.

منبع: mehrnews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *