اخبار خودرو

دستیارهای صوتی هوشمندتر می شوند; همکاری ب‌ام‌و با مایکروسافت

ب‌ام‌و با همکاری مایکروسافت به دنبال تولید پلتفرم منبع بازی است که ارتباط با دستیار شخصی هوشمند این خودروساز را شخصی‌تر خواهد کرد و البته صدای طبیعی‌تری را تولید خواهد کرد.

bmw intelligent personal assistant 1
سیستم کلاد حمل‌ونقل باز ب‌ام‌و که از ویژگی Azure مایکروسافت استفاده می‌کند و از تکنولوژی هوش مصنوعی برخوردار است بی‌وقفه باعث بهبود توانایی‌های دستیار شخصی خواهد شد تا برهم‌کنش بهتری با کاربران داشته باشد.

bmw microsoft platform voice interaction 2
گفته شده شتاب‌دهنده‌ی دستیار مجازی مایکروسافت که بر پایه سیستم Azure ساخته شده پایه و اساس فنی ضروری و توانایی‌های هوش مصنوعی را فراهم می‌کند.

bmw intelligent personal assistant 3
مشتریان ب‌ام‌و برای مثال می‌توانند به سادگی و با حرف زدن با دستیار شخصی خود به نمایندگی موردعلاقه‌ی این برند بروند. این گفت‌وگو شاید با یادآوری زمان سرویس خودرو شروع شود. کاربران همچنین می‌توانند ایمیل‌ها و قرارهای خود را با این سیستم مدیریت کنند.

تیم‌های توسعه‌ی مایکروسافت و ب‌ام‌و در سیاتل و مونیخ به دنبال پیدا کردن چندین راه‌حل جدید هستند که هدف آن تولید دستیار آنبورد با توانایی‌های چندگانه است.

bmw intelligent personal assistant 2
همین حالا اکثر افراد می‌توانند با گفتن جمله‌ای شبیه “هی ب‌ام‌و، من سردمه” با اکثر محصولات مدرن ب‌ام‌و ارتباط برقرار کنند. دستیار شخصی هوشمند خودرو با شنیدن این جمله دمای مدنظر را به‌صورت خودکار تنظیم خواهد کرد. خبر خوب اینکه توانایی‌های این سیستم به‌طور خودکار در حال بهبود و گسترش بوده بنابراین بیمرهای آینده حتی پیشرفته‌تر و ارتباطی‌تر از محصولات کنونی خواهند بود.

 

منبع
pedal

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *