اخبار خودرو

دومین شاسی بلند مرسدس بنز می‌باخ آماده ورود به بازار

مرسدس می‌باخ در حرکتی هیجان‌انگیز برای دومین بار در تاریخ SUV دیگری به دنبال “لنداولت  G 650” در خط تولیدش آماده ساخت می‌کند.

به نقل از “موتور1“، بنز مرسدس می‌باخ GLS، حدود 200 هزار دلار قیمت داشته و قرار است در اوایل سال جاری در شعبه آلاباما بنز وارد خط تولید شود.

دومین SUV می‌باخ آماده ورود به بازار

تصاویر مخفیانه اخیر مرسدس می‌باخ GLS را با پوشش‌های استتاری و در حال آزمایش و در جاده‌ای نزدیک به شعبه اصلی مرسدس بنز آلمان نشان می‌دهد.

در نگاه اول، این خودرو لوکس با طراحی معقول در بخش خودروهای  پایه سه ردیفه GLS بنز تفاوت زیادی ندارد و تقریبا از همان پنل‌های بدنه، جزئیات رخ و شکل کلی SUV های سه بنز بهره می‌برد، اما در نگاهی دقیق‌تر جزئیاتی می‌یابید که به تمایز یک مدل GLS می‌باخ و بنز کمک می‌کند.

دومین SUV می‌باخ آماده ورود به بازار

چرخ‌های این شاسی‌بلند، کاملا متفاوت هستند. در تصاویر ثبت شده از مدل اولیه، شاهد رینگ‌های 5 پر و باریک در خودرو هستیم، اما به نظر می‌رسد می‌باخ در از رینگ‌های جدیدتری برای نسخه تولیدی‌اش بهره گیرد. از طرفی GLS‌های 2020 بنز 3 اینچ کشیده‌تر از GLS های کنونی هستند. نسخه می‌باخ این خودرو نیز کمی بلندتر از GLS‌های 2020 خواهد بود.

دومین SUV می‌باخ آماده ورود به بازار

این خودرو در سال 2020 برای فروش وارد بازارهای جهان خواهد شد و پس از اتمام مراحل ساخت، به گرانترین خودروی ساخته شده در آمریکا تبدیل خواهد شد و رکورد اکیورا NSX را با اختلاف 40 هزار دلار می‌شکند.

دومین SUV می‌باخ آماده ورود به بازار

منبع
asriran

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *