اخبار خودرو

رندری جالب از نسل جدید لوگان (تندر 90)

نسل فعلی داچیا/رنو لوگان از سال 2012 تاکنون در حال تولید بوده و نسل اول آن نیز به مدت 8 سال در بازار حضور داشته است.

چند وقتی است که می‌دانیم سومین نسل این خودرو در راه بوده و اخیراً هم تصاویر جاسوسی آن در غرب اروپا منتشر شده است. این موضوع نشان می‌دهد که رنو به دنبال معرفی محصول ارزان‌قیمت خود در آینده‌ای نزدیک است. از آنجایی که تاکنون فقط نسخه پروتوتایپ لوگان جدید دیده شده بنابراین در ماه‌های آینده به‌صورت رسمی شاهد پرده‌برداری از این سدان رومانیایی خواهیم بود.

2021 dacia logan spy 2

ما حدس می‌زنیم جدیدترین نسل لوگان در نمایشگاه پاریس امسال معرفی خواهد شد و شاید تا آن زمان نسخه‌هایی از این خودرو با پوشش‌های استتاری کمتر در خیابان‌ها رؤیت شوند.

2021 dacia logan spy 4

علیرغم وجود پوشش‌های استتاری کامل واضح است که لوگان جدید از زبان طراحی متمایزی نسبت به نسل پیشین خود استفاده خواهد کرد. این خودرو خیلی دگرگون نخواهد شد اما چندین عناصر طراحی متفاوت در پروفایل آن وجود خواهد داشت.

2021 renault logan rendering 2

همچنین به سختی می‌توان گفت نمای جلوی خودرو چه شکلی خواهد داشت اما طراحان وب‌سایت Kolesa رندری جالب از این خودرو را منتشر کرده‌اند. در واقع این رندر طراحی جذابی از لوگان را ارائه می‌کند و شاید طراحی پروفایل و چراغ‌های عقب آن تا حد زیادی مشابه نمونه تولیدی باشد. البته چراغ‌های عقب کوچک‌تر از نمونه‌های نسل فعلی خواهند بود.

2021 renault logan rendering 1

در بحث طراحی داخلی باید گفت کابین نمونه رؤیت شده پوشیده شده بود و بنابراین تغییراتی در این بخش هم رخ خواهد داد. داچیا/رنو لوگان 2021 طبق شنیده‌ها از نسخه ساده‌تر پلتفرم CMF-B رنو استفاده خواهد کرد و شاید نسخه هیبریدی آن نیز تولید شود. در آینده نسخه‌های هیبریدی ملایم لوگان جدید هم تولید خواهد شد

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *