نقد، بررسی و معرفی خودرو

رونمایی از کراس اور آئودی A1 با نام سیتی‌

آئودی مدل A1 Citycarver را به‌عنوان کوچک‌ترین کراس‌اور خود معرفی کرده است. این محصول، براساس A1 اسپرت‌بک و همراه‌با فنربندی بلندتر ارائه می‌شود.

از قبل گفته شده بود آئودی می‌خواهد نسخه‌ی کراس‌اور از A1 را رونمایی کند. در حالی که بسیاری فکر می‌کردند این خودرو با نام A1 Allroad معرفی شود اما آئودی تصمیم گرفت که کوچک‌ترین کراس‌اور خود را با نام A1 Citycarver روانه‌ی بازار کند. آئودی کراس‌اور A1 را خودرویی توانا در شهر، جاده و مسیرهای خاکی معرفی کرده است.

Audi A1 Citycarver

آئودی A1 Citycarver براساس مدل هاچ بک A1 اسپرت‌بک ساخته شده است. این محصول، بیش از آنکه یک کراس‌اور باشد، یک هاچ‌بک با ارتفاع بیشتر محسوب می‌شود. A1 Citycarver در بخش ابعاد و اندازه‌ها، ۴.۰۴ متر طول دارد و ارتفاع آن ۳۵ میلی‌متر افزایش پیدا کرده است.

رینگ‌های سیتی‌کارور نیز در مقایسه با مدل هاچبک بزرگ‌تر هستند و سایز آن‌ها از ۱۶ اینچ به ۱۸ اینچ افزایش پیدا کرده است. در نمای بیرونی مدل A1 Citycarver آئودی سعی دارد تا ظاهری آفرود ایجاد کند. برای مثال می‌توان به روکش آلومینیومی بدنه، طراحی جدید رینگ‌ها، رکاب جانبی سیاه رنگ و جلو پنجره‌ی متفاوت اشاره کرد. آئودی A1 Citycarver در ۹ رنگ مختلف تولید خواهد شد.

Audi A1 Citycarver

در خصوص کابین خودرو باید اعتراف کرد همه‌ی نکات مثبت و دوست‌داشتنی آئودی A1 در این مدل نیز حفظ شده‌اند، ضمن اینکه تزئین برخی قسمت‌ها مانند خروجی‌های سیستم تهویه، تودری‌ها و کنسول مرکزی متفاوت است. کابین با ترکیب رنگ‌های سبز، نارنجی و خاکستری قابل سفارش است. آئودی A1 Citycarver در ۴ تیپ مختلف به بازار خواهد آمد.

Audi A1 Citycarver

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *