اخبار خودرو

زشت‌ترین رینگ ها در برخی از خودروهای 2018 (+عکس)

زشت‌ترین رینگ ها در برخی از خودروهای 2018

اینک قصد داریم به بررسی زشت‌ترین رینگ هایی که روی تعدادی از خودروهای 2018 ارائه شده، بپردازیم.

گاهی خودروسازان چرخ‌هایی و رینگ هایی را طراحی و می‌سازند که شما عاشقشان می‌شوید و هرگز تمایلی به تغییر آن ندارید. اما این موضوع گاهی برعکس هم خواهد شد. اینک قصد داریم به بررسی زشت‌ترین رینگ هایی که روی  تعدادی از خودروهای کارخانه‌ای 2018 ارائه شده، بپردازیم.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “اتوگاید”، این فهرست با تجمیع سلیقه کارشناسان این پایگاه خودرویی انتخاب شده و می‌تواند در نقطه مقابل نظرات شما واقع شود. بنابراین می‌توانید نظرات خود را در این خصوص ارائه دهید.

تسلا مدل 3، ایروویل 18 اینچی

زشت‌ترین چرخ‌ها در خودروهای 2018

رینگ‌های این خودرو شبیه ستاره دریایی است، از طرفی جنس چرخ‌ها ظاهری کسل‌کننده به خودرو می‌دهد که در زیر این شاسی ناراحت کننده محسوب می شود.

ب‌ام‌و i3– بیس‌ویل 19 اینچی

زشت‌ترین چرخ‌ها در خودروهای 2018

هیچ کدوم از ب‌ام‌و های i3 چندان جذاب نیستند. وجود رینگ و چرخ‌هایی در زنگ نقره‌ای و طراحی ویژه رینگ‌ها نیز نتوانسته در این خودروها کاری اساسی پیش برده و به بهبود ظاهری آن کمک کند. از نگاه کارشناسی این چرخ‌ها به خودرو ظاهری محافظه کارانه بخشیده و در زشت نشان دادن آن بیشتر موثر است.

 چرخ‌های 18 اینچی شورلت مالیبو

زشت‌ترین چرخ‌ها در خودروهای 2018

نگاه به نمای جانبی خودرو تنها امری رضایتمندانه نیست. این خودرو از طرفی کاملا تهاجمی و از نگاهی دیگر کاملا محافظانه‌کارانه به نظر می رسد. از طرفی این اطمینان وجود ندارد که خریداران مالیبو از ظاهر اسپورت چرخ‌های آن رضایت کامل داشته باشند.

کیا سول ev با چرخ‌های 16 اینچی

زشت‌ترین چرخ‌ها در خودروهای 2018

این چرخ‌ها کاملا ایرودینامیک طراحی شده اند و زیبایی در آنها چندان مد نظر نبوده است. چرخ‌های خودرو به عدم جذابیت آن کمک بیشتری می‌کنند و نشاط و شادابی را از کل مجموعه خودرو گرفته‌اند.

شورلت کامارو – بیس‌ویل 18 اینچی

زشت‌ترین چرخ‌ها در خودروهای 2018

این چرخ‌های ساده و بنیادی در بسیاری از خودروهای کامارو دیده شده‌اند و همچنان زشت و بی‌ثمر به چشم می‌آیند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *