حوادث خودرویی

سرانجام فرار کردن راننده از عوارضی اتوبان! + فیلم

راننده‌ای که به خیال خود توانسته بود از پرداخت عوارض اتوبان فرار کند نمی‌دانست چه حادثه‌ای در انتظارش است.

 

راننده استرالیایی که به خیال خود توانسته بود از پرداخت عوارض اتوبان فرار کند نمی‌دانست چه حادثه‌ای در انتظارش است. ” فرانک مولیکا” ۴۷ ساله پس از آنکه خودرو او دچار انحراف شد و بین دیواره کوتاه جدا کننده دو لاین مخالف اتوبان گرفتار شد پذیرفت که با افزودن سرعت خودرو قصد فرار از پرداخت عوارض را داشته است.

او همچنین پذیرفت که پیش از قرار گرفتن در پشت فرمان ماشین از مواد مخدر استفاده کرده است. بنا به گفته مولیکا او پیش‌تر از چهار عوارضی اتوبان فرار کرده بود و قصد داشت از این عوارضی نیز فرار کند که دچار حادثه شد.

در ویدئویی که منتشر شده است در حالی که دو لاستیک جلو و عقب سمت چپ خودروی شاسی بلند او روی دیواره سنگی قرار گرفته است دیده می‌شود. این حادثه در اتوبان M۵ سیدنی استرالیا و در صبح روز شنبه رخ داد. مولیکا پس از پیمودن حدود ۱۰ کلیومتر در حالی که به عوارضی شهر سیدنی رسیده بود قصد داشت با عبور از موانع فیزیکی از پرداخت عوارض جاده‌ای فرار کند که دچار این حادثه شد. با وجود این حادثه او که اهل Georges Hall استرالیا است دچار آسیب نشد.

مولیکا در گفتگویی کوتاه با ۷ News در حالی که مقابل خودروی خود ایستاده بود گفت:: ” من از چهار عوارضی قبلی فرار کرده بودم و قصد داشتم از پرداخت این عوارضی نیز فرار کنم. من اصلا نمی‌دانم چطور به بالای دیواره سنگی وسط اتوبان رفتم. فقط یادم است که بلافاصله از درب خودرو را باز کردم و پایین پریدم. کاملا غافلگیر شدم که زنده ماندم. ”

بنا به گفته” فیل بوکس”، یک بازرس ترافیک و کنترل اتوبان، این حادثه خطرناک‌ترین حادثه‌ای بوده که او طی یک مدت طولانی شاهد آن بوده است.

منبع 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *