اخبار خودرو

«سمند» به ناوگان تاکسیرانی آذربایجان می پیوندد

پرشین خودرو: دولت آذربایجان در حال برنامه ریزی برای استفاده از خودروهای سمند در ناوگان تاكسیرانی این کشور است و درحال حاضر نیز چندین دستگاه از این خودرو در اختیار ناوگان تاكسیرانی قرار گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو، شیفت افزایش دهد و وارد فاز تولید انبوه این محصول شود. تولید انبوه دنا از چندی پیش شروع شده است.

سایت آذربایجان یکی از سایت های موفق ایران خودرو محسوب می شود که با گذشت چند ماه از افتتاح توانسته حدود 450 دستگاه خودروی دنا و سمند را روانه بازار کند. توسعه نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش و ارایه خدمات امدادخودرو در سطح كشور آذربایجان نیز در دستور كار قرار دارد.

برمبنای این گزارش،‌ دنا و دنا پلاس به عنوان دو خودروی لوکس در كشور آذربایجان مورد توجه مردم هستند كه با نام های(luxury Dena) )LD برای خودروی دنا پلاس و SD (Sade Dena) برای خودروی دنا شناخته می شوند. هم اکنون دولت آذربایجان در حال برنامه ریزی برای استفاده از خودروهای سمند در ناوگان تاكسیرانی این کشور است و درحال حاضر نیز چندین دستگاه از این خودرو در اختیار ناوگان تاكسیرانی قرار گرفته است.

file 16263

همچنین گروه صنعتی ایران خودرو با توجه به نیاز بازار آذربایجان در حال انجام مذاكرات جهت آغاز تولید207 هاچ بك واس‌دی در این کارخانه است.

گفتنی است توافقنامه ایجاد کارخانه مشترک خودروسازی ایران خودرو و آذرماش جمهوری آذربایجان در ماه اوت سال 2016 میلادی به امضا رسید این كارخانه در فروردین امسال با حضور رئیس جمهور دو كشور افتتاح شد. این كارخانه با ظرفیت تولید6 هزار دستگاه در سال افتتاح شد كه قابلیت افزایش تا 50 هزار دستگاه درسال با تولید در سه شفیت كاری دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *