شرایط فروش دنا پلاس،سمند LX و پژو پارس TU5 به صورت اقساطی در ۳ مهر ۹۸

پژو پارس

شرایط فروش ایران خودرو به صورت اقساطی در ۳ مهر ۹۸ اعلام شد. ایران خودرو محصولات دنا پلاس، سمند ال ایکس EF7 بنزینی و پژو پارس TU5 را از روز چهارشنبه سوم مهر به فروش می‌رساند.

گروه صنعتی ایران خودرو همچنان شرایط فروش محصولات خود را ادامه می‌دهد، در طرح فروش محصولات این شرکت خودروسازی داخلی در مهر ۹۸ خودرو پژو پارس TU5 را با قیمت ۸۵ میلیون و ۴۶۳ هزار و ۴۰۰ تومان، خودرو سمند ال ایکس EF7 بنزینی با قیمت ۶۹ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان و خودرو دنا پلاس با قیمت ۱۱۰ میلیون و ۹۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه ۳ مهر ۹۸ به صورت اقساطی به مشتریان عرضه می‌کند. این طرح فروش تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت و موعد تحویل این خودروها نیز ۳۰ روزه در نظر گرفته شده است. در ادامه جزئیات شرایط فروش ایران خودرو به صورت اقساطی در ۳ مهر ۹۸ را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

نکات مهم ثبت نام:

۱.‌ در این طرح فروش فقط خریدارانی قادر به ثبت نام هستند که از چک‌های طرح سامانه صیاد برخوردار بوده و هیچ‌نوع چک برگشتی نیز نداشته باشند. به همین دلیل در هنگام ثبت نام اطلاعات صادرکننده چک بعد از پرداخت مبلع پیش پرداخت مورد اعتبارسنجی قرار می‌گیرد و اگر شرایط لازم را داشته باشد، اجازه دارد تا ادامه فرایند ثبت نام را انجام دهد. نتیجه این اعتبارسنجی توسط پیامک به خریداران ارسال می‌شود و اگر شرایط اعتباری سنجی وجود ندارد و مشتری فاقد صلاحیت باشد، مبلغ پرداختی مشتری برگشت داده خواهد شد.

۲. چک بازپرداخت اقساط با تاریخ درج شده در بخشنامه فقط از مشتری مالک قرارداد اخذ می‌شود و در این قرارداد فروش اجازه اخذ چک از شخص ثالث مانند اقوام درجه یک و دو وجود نخواهد شد و صادرکننده چک در این قرارداد به عنوان مالک قرارداد محسوب می‌شود.

۳. فک رهن سند خودرو تمامی محصولات در این بخشنامه زودتر از موعد چک‌ها انجام نمی‌شود.

۴. مشتریان حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز پس از ایجاد قرارداد باید چک را به نمایندگی ارائه کنند؛ اگر این کار صورت نگیرد قرارداد مشتری به صورت یکطرفه توسط ایران خودرو باطل می‌شود و وجه پرداختی مشتری نیز به وی برگشت داده می‌شود.

شرایط فروش ایران خودرو – ۳ مهر ۹۸

نام خودرو دنا پلاس سمند ال ایکس EF7 بنزینی پژو پارس TU5
کد کلاس ۷۰۳۰۹ ۲۹۲۱۸ ۲۸۵۱۹
رنگ قابل عرضه سفید
قیمت مصوب فروش ۱۱۰ میلیون و ۹۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان ۶۹ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان ۸۵ میلیون و ۴۶۳ هزار و ۴۰۰ تومان
پیش پرداخت + ۹ درصد ۱۰۰ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان ۶۳ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان ۷۷ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان
تعداد چک‌‌ها ۱
مبلغ هرچک ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ۸ میلیون و ۹۵۷ هزار تومان ۱۰ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان
تاریخ چک ۵ مهر ۱۳۹۹
کد برنامه فروش اقساطی ۹۶۱۱۵ ۹۶۱۱۶ ۹۶۱۱۷

منبع

برگشت به بالا
اخبار خودرو | مقالات خودرو | فروشگاه دناروید