نقد، بررسی و معرفی خودرو

طراحی فضای لوکس یک ون مرسدس بنز

ایتال دیزاین در اقدامی جالب یکی  از ون‌های ساده مرسدس بنز را به یک خودروی لوکس و فوق العاده تبدیل کرده است. ایتال دیزاین در این طراحی از یک شرکت چینی کمک گرفته است.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از کارسکوپ، این طراحان و افترمارکت‌ها برای بدنه خودروی مورد نظر نوارهای کرومی استفاده کرد‌ه اند که جذابیت و سرسختی ویژه‌ای به آن می‌بخشد. جلو پنجره مرسدس در این ون نیز دارای حجم بیشتری از فلز کروم است که قطعا به زیبا کردن بیشتر آن کمک می‌کند. از طرفی چراغ‌های روزتاب در نمای جلو و سپر رخ خودرو را تغییر داده است.

 

اما ظاهر خارجی تغییرات زیادی نشان نداده و اصل تحول درون کابین اتفاق می‌افتد. در فضای درونی چرم و چوب هویت و اصالت خودرو را تعیین می‌کند. این فضا پر از نمایشگرهای بزرگ است و صفحات تشخیص اثر انگشت نیز در این فضا دیده می‌شوند.

 

در این طراحی بخش راننده و سرنشینان ون در بخش انتهایی کاملا از هم تفکیک شده‌اند و بین صندلی‌ها یک صفحه لمسی برای تنظیمات صندلی وجود دارد.برای هر صندلی نیز یک نمایشگر شخصی برای دسترسی به صفحه اطلاعات و سرگرمی وجود دارد.

 

ایتال دیزاین این خودرو را برای شرکت ها و مدیران پرسفر طراحی کرده، اما فضای کامل و لوکس خودرو می‌تواند برای استفاده خانواده‌ها نیز مناسب باشد.

 

918121 978

918119 843

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *