اخبار خودرو

فراری در حال توسعه اولین شاسی بلند خود به نام پورسانگ

فراری مشغول توسعه‌ی اولین شاسی‌بلند تاریخ خود به نام پورسانگ بوده و انتظار می‌رود این خودرو قوی‌تر از لامبورگینی اوروس باشد.

ferrari purosangue rendering
فراری اصلاً سخنی درباره‌ی قدبلند خود نگفته و تنها تائید کرده که این خودرو با نام پورسانگ (در زبان ایتالیایی به معنی خون خالص) تولید خواهد شد. البته کار اند درایور معتقد است این شاسی‌بلند احتمالاً از نظر پرفورمنس در حدی است که مرزهای جدیدی را ترسیم خواهد نمود.

Ferrari Purosangue render concept 2
گفته می‌شود فراری پورسانگ از پیشرانه‌ی 8 سیلندر توئین توربو و دستیار هیبریدی سود خواهد برد. لامبورگینی اوروس از نیروگاه 8 سیلندر توئین توربوی 641 اسب بخاری استفاده کرده و قطعاً فراری با اضافه کردن یک سیستم هیبریدی می‌تواند از محصول معروف سنت آگاتا قوی‌تر باشد. طراحی ترنس اکسل نصب شده روی اکسل عقب باعث می‌شود چرخه‌ای جلو توسط نیروی الکتریکی بچرخند.

Ferrari Purosangue rendering
Ferrari Purosangue rendering

تصمیم فراری برای تولید یک شاسی‌بلند به خاطر پول‌ساز بودن این دست خودروهاست. شاسی بلندها کاملاً محبوب هستند و خودروسازان مشهوری همچون لامبورگینی، بنتلی، رولزرویس و پورشه در این کلاس حضور دارند و تنها موضوعی که باعث شده فراری فعلاً وارد معرکه نشود بحث زمان است.

Ferrari SUV Rendering
هیچ فرد خارج از کمپانی فراری اطلاعاتی درباره‌ی ظاهر اولین شاسی‌بلند فراری نداشته و تاکنون هم به‌صورت جسته‌وگریخته رندرهایی از این خودرو منتشر شده است. انتظار می‌رود فراری پورسانگ از چراغ‌های جلوی گیرا، چراغ‌های عقب‌ گرد و رینگ‌های بزرگ و اسپورت استفاده کند.

2022 ferrari purosangue render

منبع
pedal

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *