اخبار خودرو

فناوری جدید شرکت Polestar امکان کنترل خودرو توسط گوشی را فراهم می‌کند

شرکت Polestar را از همین حالا باید جزو دسته‌ای قرار دهیم که با ترکیب دو فناوری و صنعت مختلف خواهان رسیدن به جایگاه‌های بالاتری است. این شرکت قصد دارد با اضافه کردن یک نرم‌افزار به سیستم عامل‌های اندروید و آی‌اواس دسترسی هر چه بهتر خریدارانش به امکانات خود را میسر کند. او برای این کار اقداماتی انجام داده است که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

این شرکت نرم‌فزاری با نام Polestar Explore را برای هر دو سیستم عاملاندروید و آی‌اواس ارائه کرده است. این نرم‌افزار در واقع بخشی از یک استراتژی بزرگ‌تر است که به افراد اجازه می‌دهد تقریبا همه چیز خودرو خود را به صورت مجازی کنترل کنند. برای مثال شما می‌توانید از طریق این نرم‌افزار درباره Polestar 2 مطالعه کرده، آن را بررسی و حتی پیش خرید کنید؛ بدون آن که برای دیدنش مجبور شوید مسافت زیادی را طی کنید.

فناوری جدید شرکت Polerstar امکان کنترل خودرو توسط گوشی را فراهم می‌کند +تصویر

علاوه بر این‌ها شما می‌توانید از تلفن همراه خود به عنوان سوئیچ این خودرو استفاده کنید. در نتیجه نیازی به استفاده از کلید خود آن نیست و تنها با ضربه زدن روی صفحه نمایش گوشی یا استفاده از دستگیره، در این خودرو باز می‌شود.

دیدن فناوری‌های دیگر در این خودرو اصلا غیرمنتظره نیست زیرا گفته می‌شود در Polester 2 از سیستم سرگرمی اندرویدی استفاده شده است. این شرکت با این کار آینده نگری خود را ثابت کرده است. زیرا تصور کنید نسلی که با گوشی‌های هوشمند بزرگ شده‌اند چگونه می‌توانند یک دسته کلید بزرگ شامل سوئیچ ماشین، دزدگیر، کلید خانه و موارد این چنینی را حمل کنند؟ واضح است که با پیشرفت هر چه بیشتر فناوری، این قابلیت‌ها را به زودی در محصولات دیگر این خودرو و حتی شرکت‌های دیگر خواهیم دید.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *