اخبار خودرو

قیمت خودرو رانا پلاس مشخص شد – مهر 99

دعوتنامه مشترياني كه قبلا خودرو رانا پلاس با موعد تحويل مهر 99 ثبت نام كرده بودند، صادرگرديد.

ایران خودرو قیمت این محصول را برای مشتریانی که قبلا این خودرو را ثبت نام کرده بودند، 144 میلیون و 800 هزار تومان مشخص کرد.

رانا پلاس نمونه ارتقا یافته رانا معمولی می باشد که در سال 1398 توسط ایران خودرو معرفی و برای اولین بار در بهار 99 پیش فروش شد.

از تفاوت های ظاهری این نمونه با رانا ی معمولی می توان به تغییر گرافیک چراغ ها، هم رنگ شده زه ها و دستگیره های درب و آیینه های طرح 207i اشاره کرد. مجموعه داشبورد جدید، شکل جدید کنسول میانی بین دو صندلی، تغییر در مجموعه کلیدهای شیشه بالابر درها و آینه برقی، طرح جدید پنل داشبورد، رودری های جدید، دسته دنده و صفحه کیلومتر جدید از اصلی ترین بخش های جدید در رانا پلاس هستند.

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

  1. چرا قیمت راناپلاس از بقیه ماشینهای هم طبقه خودش بیشتر است ؟

  2. با عرض سلام اینجانب برنده خودروی رانا پلاس در قرعه کشی دیروز مبلغ 145 میلیون تومان بابت ثبت نام واریز نمودم. یک ساعت بعد اطلاعیه فروش فوق العاده اعلام گردید که در آن قیمت تمامی خودروها از قبیل پژو 207، 206 صندوقدار از مبلغ رانا پلاس کمتر بوده است. حتی امروز در اطلاعیه پیشفروش یکساله دیدم که قیمت رانا پلاس از تمامی خودروهای اعلامی حتی دنا پلاس هم بالاتر اعلام شده است. خواهشمند است در صورتی که علت این اختلاف، منطقی می باش،. ویژگی های رانا پلاس که منجر به این افزایش قیمت و گرانتر شدن حتی از دنا پلاس شده است را در رسانه ها اعلام نمایید و در غیر اینصورت نسبت به اصلاح قیمت رانا پلاس و عودت مابه تفاوت به مشریان اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *