اخبار خودرو

لو رفتن تصاویری از نسل جدید ب‌ام‌و M4

درست چند روز پس از معرفی نسل جدید ب‌ام‌و سری 4، تصاویر نسل جدید M4 نیز در فضای مجازی منتشر شده است.

BMW M4 2021

هنوز مشخص نیست که این تصویر کجا ثبت شده اما در آن می‌توانیم نسل جدید M4 با رنگ بدنه خاکستری گان متال را ببینیم. برجسته‌ترین جنبه‌ی این خودرو نمای جلوی آن است که پذیرای جلوپنجره‌ی بزرگی شده است. درحالی‌که نسخه‌های سطح پایین‌تر سری 4 جدید از جلوپنجره‌ای با طراحی سه‌بعدی و پیچیده استفاده می‌کنند، جلوپنجره‌ی M4 جدید دارای میله‌های افقی ساده‌تر است.

در تصویر بعدی می‌توانیم سپر پرفورمنس را ببینیم. شایان ذکر است جلوپنجره‌ی کلیوی شکل این خودرو اندکی نازک‌تر از جلوپنجره‌ی سایر مدل‌هاست.

BMW M4 2

جدای از جلوپنجره، این خودرو دارای همان چراغ‌های زاویه‌دار و ورودی‌های هوای مشکی است. بخش بیرونی سپر نسبتاً ساده است هرچند عنصر طراحی عمودی وجود دارد که شاید مجرای خنک‌کننده ترمز یا یک تکه پلاستیک ساده باشد.

دیگر جنبه‌ی جالب این خودروی اسپورت کاپوت آن است که ظاهراً دارای دو فرو رفتگی مشابه می‌باشد.

2021 BMW M4 G82 photoshopt front

جدای از طراحی ما می‌دانیم نسل جدید ب‌ام‌و M4 دارای همان پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری توئین توربوی S58 بکار رفته در شاسی بلندهای X3 M و X4 M خواهد بود. این پیشرانه در حالت استاندارد قدرت 473 اسبی و در نسخه کامپتیشن خروجی 503 اسب بخاری دارد. این خودرو از سیستم چهار چرخ محرک سود خواهد برد اما همانند M5 و M8 رانندگان می‌توانند حالت دیفرانسیل عقب را نیز انتخاب کنند. یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک به‌صورت استاندارد در دسترس خواهد بود اما برخی نسخه‌ها با گیربکس دستی هم عرضه خواهند شد.

BMW M3

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *