نقد، بررسی و معرفی خودرو

مرسدس بنز اسپرینتر الکتریکی بطور رسمی معرفی شد

سرانجام مرسدس بنز با معرفی نسخه تمام الکتریکی ون اسپرینتر سبد محصولات تجاری خود را تنوع بخشید. این خودرو جایگزین بزرگ‌تری برای ون کنونی ویتو الکتریکی می‌باشد.

 

mercedes benz esprinter 8

مرسدس این خودرو را با دو باتری 55 یا 41 کیلووات ساعتی عرضه می‌کند. مدل مجهز به باتری بزرگ‌تر برد حرکتی 168 کیلومتری داشته و حداکثر ظرفیت بارگیری آن 891 کیلوگرم است. مدل دارای باتری کوچک‌تر تنها 115 کیلومتر شعاع حرکتی داشته ولی می‌تواند محموله‌هایی تا 1045 کیلوگرم وزن را حمل کند.

قوای محرکه الکتریکی این خودرو همان ظرفیت بار مدل‌های درون‌سوز را ارائه کرده است. فضای حمل بار اسپرینتر الکتریکی برابر با 10.5 مترمکعب می‌باشد.

 

mercedes benz esprinter 3

صرف‌نظر از نوع باتری، اسپرینتر الکتریکی از یک پیشرانه الکتریکی با قدرت 114 اسبی و گشتاور 295 نیوتون متری سود می‌برد. از آنجایی که هدف مرسدس از تولید این خودرو کاربری‌های تجاری ناوگانی است بنابراین به خریداران اجازه می‌دهد حداکثر سرعت خودرو را بین 80، 100 و 120 کیلومتر در ساعت انتخاب کنند.

 

mercedes benz esprinter 1

mercedes benz esprinter 5

mercedes benz esprinter 6

به منظور کمک به تصمیم‌گیری مشتریان در انتخاب محصولی صحیح، مرسدس ابزارهایی را برای خریداران اسپرینتر الکتریکی در نظر گرفته که با آن می‌توانند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. این شرکت همچنین سرویس‌هایی برای نیازهای شارژ در تأسیسات کمپانی می‌باشد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *