اخبار خودرو

مرسدس بنز مدرن‌ترین سالن تولید خودرو در جهان را راه اندازی می کند

پرچم‌دار نسل بعدی کمپانی بنز در فضای جدیدی از توسعه و پیشرفت فناورانه مونتاژ می‌شود.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “موتور1″، کارخانه خودرو موضوعی نیست که در سطح کارشناسی در مورد آن صحبت کنیم، اما زمانی که مرسدس وعده “مدرن‌ترین سالن تولید در جهان” را می‌دهد، ناخودآگاه توجه همگان به آن جلب خواهد شد.

مدرن‌ترین سالن تولید در جهان در کمپانی بنز/

کارخانه شماره 56 بنز  0.22 کیلومتر مربع مساحت داشته و نسل جدیدی از کلاس S، مدل‌های تمام الکتریک EQ و خودران‌های بنز در آن ساخته و مونتاژ می‌شوند. تمامی انرژی به کار رفته در سطح کارخانه از سیستم خنثی C02 بوده و تمامی تجهیزات کارخانه‌ای در تعامل کامل با هم کار می‌کنند. ابزارهای دیجیتالی جایگزین انواع مکانیکی شده و با فضایی بدون کاغذ مواجه هستیم.

مدرن‌ترین سالن تولید در جهان در کمپانی بنز/

برای درک میزان پیشرفته بودن این کارخانه باید بدانید که یک آچار پیچ‌گوشتی در ارتباط “وای- فای” با تمامی تجهیزات کارخانه است.

مدرن‌ترین سالن تولید در جهان در کمپانی بنز/

کارخانه ۵۶ به عنوان پنجره‌ای برای عملیات کلی مرسدس بنز خدمت می‌کند و از آن به عنوان برنامه کار و طراحی محصولات در تاسیسات سراسر جهان استفاده می‌شود. مرسدس بنز در حال حاضر در بیش از ۳۰ کارخانه به تولید خودرو اقدام می‌کند و در سال گذشته بیش از ۲.۴ دستگاه خودروی سواری و وسیله نقلیه هوشمند تولید کرد که هفتمین رکورد تولید در دنیا محسوب می‌شود.

مدرن‌ترین سالن تولید در جهان در کمپانی بنز/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *