اخبار خودرونقد، بررسی و معرفی خودرو

مرسدس X کلاس مجهز به پکیج مشکی

پیکاپ لوکس مرسدس بنز X کلاس برای مدل سال 2020 خود با پکیج جدیدی به نام مشکی در دسترس خواهد بود. این پکیج سفارشی در ماه مارس 2020 عرضه می‌شود و تنها خریداران مدل‌های X350d 4Matic می‌توانند در تریم های Progressive یا Power آن را انتخاب کنند.

mercedes benz x class black package now available to order for 2020 model year 1

همان‌گونه که نام این پکیج نشان می‌دهد خریداران با سفارش آن شاهد مشکی شدن بخش‌های متنوعی از پیکاپ مرسدس خواهند بود. از جمله ویژگی‌های سفارشی این پکیج می‌توان به میله‌های کناری مشکی، رینگ‌های 18 اینچی تیره‌رنگ و پوشش سقف مشکی داخل کابین اشاره کرد.

mercedes benz x class black package now available to order for 2020 model year 2

همان‌گونه که انتظار می‌رود با تیره‌تر شدن این قطعات ابهت پیکاپ مرسدس افزایش می‌یابد. البته پکیج مشکی باعث می‌شود رنگ بدنه فقط به رنگ‌های مشکی، سفید، خاکستری، آبی و نقره‌ای محدود شود.

mercedes benz x class black package now available to order for 2020 model year 3

با وجود سیستم چهار چرخ محرک و قدرت فراتر از 250 اسب بخاری، این پیکاپ مشکی شده مشکلی در عبور از مسیرهای سخت و گلی نخواهد داشت. متأسفانه X کلاس همچنان میوه ممنوعه‌ای برای آمریکایی‌ها بوده ولی خب این موضوع چندان مهمی هم نیست چراکه قبلاً چندین بار خبرهایی درباره توقف تولید این خودرو به گوش رسیده است.

mercedes x class extended spy photo

با توجه به تصاویر جاسوسی منتشر شده از یک X کلاس با فضای بار بیشتر احتمال دارد این پیکاپ جان دوباره‌ای بگیرد. صرف‌نظر از آینده X کلاس باید گفت این خودرو با پکیج مشکی جذابیت بیشتری پیدا کرده است.

mercedes x class extended spy 11

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *