مرسدس X کلاس مجهز به پکیج مشکی

مرسدس بنز x-class

اینستاگرام دناروید

پیکاپ لوکس مرسدس بنز X کلاس برای مدل سال ۲۰۲۰ خود با پکیج جدیدی به نام مشکی در دسترس خواهد بود. این پکیج سفارشی در ماه مارس ۲۰۲۰ عرضه می‌شود و تنها خریداران مدل‌های X350d 4Matic می‌توانند در تریم های Progressive یا Power آن را انتخاب کنند.

همان‌گونه که نام این پکیج نشان می‌دهد خریداران با سفارش آن شاهد مشکی شدن بخش‌های متنوعی از پیکاپ مرسدس خواهند بود. از جمله ویژگی‌های سفارشی این پکیج می‌توان به میله‌های کناری مشکی، رینگ‌های ۱۸ اینچی تیره‌رنگ و پوشش سقف مشکی داخل کابین اشاره کرد.

همان‌گونه که انتظار می‌رود با تیره‌تر شدن این قطعات ابهت پیکاپ مرسدس افزایش می‌یابد. البته پکیج مشکی باعث می‌شود رنگ بدنه فقط به رنگ‌های مشکی، سفید، خاکستری، آبی و نقره‌ای محدود شود.

با وجود سیستم چهار چرخ محرک و قدرت فراتر از ۲۵۰ اسب بخاری، این پیکاپ مشکی شده مشکلی در عبور از مسیرهای سخت و گلی نخواهد داشت. متأسفانه X کلاس همچنان میوه ممنوعه‌ای برای آمریکایی‌ها بوده ولی خب این موضوع چندان مهمی هم نیست چراکه قبلاً چندین بار خبرهایی درباره توقف تولید این خودرو به گوش رسیده است.

با توجه به تصاویر جاسوسی منتشر شده از یک X کلاس با فضای بار بیشتر احتمال دارد این پیکاپ جان دوباره‌ای بگیرد. صرف‌نظر از آینده X کلاس باید گفت این خودرو با پکیج مشکی جذابیت بیشتری پیدا کرده است.

منبع

فروشگاه دناروید

برگشت به بالا
اخبار خودرو | مقالات خودرو | فروشگاه دناروید
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه